Про наши ножики..

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Eagle-owl, 22 лют 2009.

  1. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.718
    Уффььь..цЦЦЦц.цааца..
    IMG_20260618_190430.jpg IMG_20260618_190430.jpg
     
    Otryta, Пэк, Unnamed Player та 5 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Кавер, комбат Мк6( Large), б/у как новий. Дивіться фото. Додаткові питання у лічку. Дивится інши мої...
      130 грн.
    2. Бронеплити 6го класу. Абсолютно нові, ціна за пару
      4000 грн.
    3. Новые тактические активные наушники с блютуз адаптером и 2 шт ААА..адаптер заряжается отдельно…смотр...
      1175 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Американские плиты. Новые , в размере XL. Вес двух плит 5600. Максимальная защита. Размеры на фото...
      5000 грн.
    5. (в наявності 30 шт.)
      Наколінники для захисту колін. Це надійний захист для ваших колін, розроблені спеціально для тактичн...
      150 грн.
  3. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.718
    тихо .. как в РАЮ. .звезды . ..


    далее по тексту
    0-02-05-574293c99ad13f21677854cf5664164c55961cf84453eeb5c3bd80db4c849e24_9e6282be340e0021.jpg
     
    Otryta, org1, Готіс та 4 іншим подобається це.
  4. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    186
    Адреса:
    Украина
  5. Пэк

    Пэк Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    672
    Адреса:
    Стольный Град Киев
    Всем доброго времени. Небольшой рассказ из жизни, как говорится — “курилка”.
    На днях выбрался с утра в лес посмотреть грибы. Для белых у нас пока рановато оказалось - тогда решилпросто пройтись, подышать воздухом, посмотреть знакомые места, которые некоторые у нас в округе считают такими, где сейчас “и волки боятся ходить”.
    По дороге попадалось много обломков сбитого — саперы, конечно, опасное убирают быстро, но “мусор войны” местами лежит довольно плотно.
    Решил сделать пару фото на память. Для масштаба использовал нож, который был с собой — он и пригодился как удобный предмет для "размера".
    Вывод простой: у нас, любителей режущего и колющего, нож — это не оружие, а инструмент и хороший напарник. Он всегда под рукой и почти всегда найдёт себе применение.
    IMG_2061.JPG IMG_2058.JPG IMG_2068.JPG
    С ув.
     
    GINDENBURG, кроха88, Гліб Глок та 6 іншим подобається це.
  6. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    В морі цього лайна також багато
     
    Гліб Глок, org1, palkan та 3 іншим подобається це.
  7. org1

    org1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    531
    Адреса:
    Київ, Україна
    Теж сьогодні пройшовся по гриби

    [​IMG]
     
    Otryta, LySS, Пэк та 4 іншим подобається це.
  8. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    Це вже сучасні так заіржавіли!?
     
  9. org1

    org1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    531
    Адреса:
    Київ, Україна
    Думаю, так. Ліс під Києвом. Майже впевнений (99%), що восени на цій точці був і там було чисто.
    Може хто із знаючих в цій темі ідентифікує..
     
    Останнє редагування: 21 чер 2026 у 11:05
    Otryta, LySS та Odezza подобається це.
  10. palkan

    palkan Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    520
    Адреса:
    Ukraina
    org1 подобається це.
  11. org1

    org1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    531
    Адреса:
    Київ, Україна
    чисто номінально))

    [​IMG]

    [​IMG]

    *щось картинки через раз вставляє... на мобільному бачу, з ноута - якісь битіo_O
     
    Otryta, Unnamed Player, Пэк та 2 іншим подобається це.
  12. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.075
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    В кишені ношу.
     

    Images:

    IMG_20260621_115500.jpg
    IMG_20260621_115447.jpg
    Володимир(Amilkar), Готіс, valerka та 3 іншим подобається це.
  13. Пэк

    Пэк Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    672
    Адреса:
    Стольный Град Киев
    Как по мне, это находка времен Второй мировой войны скорее всего и медные пояски кто-то снял.
    С ув.
     
    Володимир(Amilkar), org1, Cracker та ще 1-му подобається це.
  14. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    186
    Адреса:
    Украина
    Підробка, топова репліка і оригінал. Цікаво що якби не репліка мабуть не купив би оригінал.
    Бо форма леза сучасного соком еліта мені не подобається. Раніше (два попередніх поколінь) було краще. Але рік з реплікою мене якось примирили з новим дизайном.
    І так, навіть топова репліка (Грін Торн) помітно поступаєтся оригіналу в якості.
    «Гроші не обманеш» - як каже знайомий мільйонер (доларовий). IMG_9382.jpeg
     
    rumun, Володимир(Amilkar), palkan та 4 іншим подобається це.
  15. org1

    org1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    531
    Адреса:
    Київ, Україна
    Можливо. Я не розбираюсь. Може накопали десь поряд, але слідів копу не видно.
    Ну, таке...
     
  16. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    штрафной, dallara, Unnamed Player та 8 іншим подобається це.
  17. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.017
    Адреса:
    Украина
    IMG_20260621_100523.jpg IMG_20260621_100523.jpg IMG_20260621_093020.jpg IMG_20260621_093020.jpg З останніх знахідок.
     
    moranno подобається це.
  18. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.718
    а де там ГринТорн ? ?
    " нипаняаатна!.."(С)
     
  19. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    16.127
    Адреса:
    Крутого хутора
    Хайку про хігонокамі:

    Латунь і сталь.
    Важіль притиснуто пальцем-
    Приховано дух меча.

    Складний ніж HIGO.
    Виготовлено в Японії,місті МІКІ.Саме в цьому місті баре початок історія ножа хігінокамі в 1896році.
    Ідеальна ,простота та красива форма без зайвих деталей.Складний ніж Ittouryu Higo-
    сяйво традиційної японської майстерності.
    Його гостре як бритва лезо - результат майстерного кування ковалями.
    Протерши клинок, і пополірувавши зовні латунні частини, станеться чудо, ваш ніж перетвориться на справжню коштовність, засяявши як чисте золото. Але як і цвітіння сакури, ця краса не триває довго, через деякий час латунь потемніє, і він знову стане скромним і стриманим, як гора Фудзі.

    Мій хігонокамі у всій красі і простоті:smile_12:
    20260622_170409.jpg 20260622_170634.jpg 20260622_170754.jpg 20260622_170625.jpg 20260622_172610.jpg
     
    Останнє редагування: 22 чер 2026 у 18:28
    moranno, GINDENBURG, Unnamed Player та 4 іншим подобається це.
  20. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.718
    От себя добавлю:
    Там Амфибиан ,видно что он тоньше, в нем меньше агрессии / Тестостерона).
    Но он фиджетабельнее.
    Настооолько что уже вышла Мини Амфибия..)
    Есть и авторепа Сокома , с регриндом!( Ну нож нжей купил, навсегда! Долго на кармане был, кстати))
    Сведен почти в ноль..
    Продать жалко, той лежит автомат..на всяк случай)
    Так я о чем ?..: рукояти о0чень похожи ..
    IMG_20260618_192722.jpg IMG_20260618_192727.jpg IMG_20260618_192801.jpg IMG_20260618_192859.jpg IMG_20260619_113311.jpg
     
    Otryta подобається це.
  21. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    186
    Адреса:
    Украина
    ось він.
    На ньому немає фальш лого як на підробці (нижня позиція) тому репліка а не підробка.
    IMG_8023.jpeg
     
    штрафной та Otryta подобається це.
  22. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.017
    Адреса:
    Украина
    Впізнаю стиль Такі мури.:D
     
    анатолий. подобається це.
  23. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.718
    Не помню ГринТорна от Марфика..
     
  24. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    186
    Адреса:
    Украина
    тепер побачили. недовго вони їх робили. Але на ютуб цілій ряд оглядів на соком еліт від грін торна.
    купив новим у одного з двох основних торговців в Україні які працюють з продукцією Грін Торн. Були і мануальні версіі. Мануали до речі розійшлися у торговця швидше.
     
  25. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.718
    Интересно что они снялись.
    Себы, перья и тд делают до сих пор..

    А сталь какая ? П.с сведение не оч Гриновое по фото..
    На моем было подобное ,аотому и регринд делал
     
  26. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.718
    Вот.. откопал кованину..
     

    Images:

    IMG_20260620_121258.jpg
    moranno, Unnamed Player, GINDENBURG та 2 іншим подобається це.