Так шо там у кацапов? Хроники Ебанариума.

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Камча, 3 лис 2016.

  1. _Oberfeldwebel_

    _Oberfeldwebel_ Schütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Ukrainian
    В Брест приїхав Поєзд Пабєди.
    IMG_5079.jpeg
     
    gantz, Стартех, Otto Braun та 19 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Доброго ранку. Маю окремо макет ручної німецької гранати DM51A2 . Макет Гранати є повністю безпечним...
      3750 грн.
    2. Макет міни 82 мм (порожній, безпечний) Приблизна вага 2 кг. Стан дивитись по фото. Чудовий екземпляр...
      1420 грн.
    3. (в наявності 4 шт.)
      Выстрел от 40-а мм гранатомета. Лендлиз. Полностью пустой и безопасный. Цена указана за один макет....
      650 грн.
    4. Мирного і доброго неба над головою. Маю в наявності такий макет гранати HGO-TA. Сам макет виконаний...
      2600 грн.
    5. Макет гранати М 67. Повністью безпечний, всі заборонені речовини вилучені.
      2000 грн.
  3. Danzig_

    Danzig_ Oberschütze

    Повідомлення:
    24
    воронєж
     

    Images:

    IMG_20260622_121633_509.jpg
    Screenshot_20260622-130209~2.jpg
    Otto Braun, кичкас, antsu88 та 15 іншим подобається це.
  4. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Не так що б і подобалося...:D

     

    Images:

    Opera Снимок_2026-06-22_140219_t.me.png
    Opera Снимок_2026-06-22_093139_censor.net.png
    Opera Снимок_2026-06-21_002139_t.me.png
    Стартех, Otto Braun, кичкас та 13 іншим подобається це.
  5. _Oberfeldwebel_

    _Oberfeldwebel_ Schütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Ukrainian
  6. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    187
    Адреса:
    Украина
    ……
     

    Images:

    IMG_1619.jpeg
    IMG_1620.jpeg
    Стартех, Otto Braun, Blitzwinkel та 14 іншим подобається це.
  7. база

    база Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    149
    Адреса:
    Україна, Драбів
    Володимир Маяковський та ранній футуризм
    • Рвана структура та рубаний ритм: Футуристи свідомо руйнували класичні поетичні розміри (ямб, хорей). Рядки різної довжини, використання розмовної частки "вот" як акценту — це класичний прийом для створення ефекту живого, емоційного монологу.
    • Урбаністична та воєнна тематика: Тема заводів, руйнувань, індустріальних пейзажів та трагедії міста була центральною для Маяковського (наприклад, у поемах "Облако в штанах", "Война и мир").
    • Спрощення мови: Прагнення писати "мовою вулиць", відкидаючи пафосну поетичну витонченість минулого.

    Возле меня розбомбили завод вот,
    там он стоял очень много лет,
    Теперь его нет.:D

    Або іще ось так:
    Поруч зі мною розбомбили завод,
    Що стільки років стояв невпинно.
    Тепер його просто немає... от,
    Лишилася тільки руїна.:eek:

     
    Стартех, Otto Braun, ДВ762 та 10 іншим подобається це.
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    ану підкажіть знавці історії це він княгину Ольгу на увазі має чище якась жінка була при владі?
     
    ДВ762, antsu88, capt.A.Smollet та 7 іншим подобається це.
  9. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    187
    Адреса:
    Украина
    (С)
    «
    Интеллигентная, типично московская недешевая мама, лет сорока, записывает видео, на котором жалуется, что её только что предупредили, что её ребенок, получивший бесплатную поездку в "Артек" туда завтра утром не поедет, потому что в восемь вечера, в Крыму правительство объявило о прекращении всех детских смен.
    Женщина, на прекрасном русском языке, без всякого мата, недоумевает, а что же собственно случилось, что же ей делать, почему же ей невозможно отправить своего ребенка в Крым завтра утром (ведь на три недели запланирован регулярный вечерний дринк и потом секс с мужем), поскольку единственная неприятная новость до неё дошла, что в Крыму, "бензин то есть, то его нет". Ни история из Брянской области с беларусскими детьми, ни сообщения, что все трассы в Крыму навылет простреливаются украинскими дронами до неё как то видимо не дошли, а пожар в Капотне, она как многие в Москве, сочла незначительным эпизодом, никак не портящим общую картину её мира.
    Ну, что на это сказать, как донести предупреждение об опасности людям, для которых в их жилом комплексе ближе к центру Москвы "всё хорошо"?
    Бандит, "Гоблин", волосатая урка Аксёнов на этом фоне выглядит суперответственным и рациональным человеком и хорошим чиновником, до которого московским мамам как до звезды даже в такой сфере как забота об их собственных детях.»
     
    база, ДВ762, antsu88 та 6 іншим подобається це.
  10. Check.Ua

    Check.Ua Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.547
    Адреса:
    Україна. Біля межі .
    По-моєму воно кололо собі губи....но попало і в мозги. Ну вірніше в те місце,де вони могли бути.
     
    ДВ762, консерватор, antsu88 та 5 іншим подобається це.
  11. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    сосна провела декомунізацію
     
    Гроз, juve, corsar_s та 19 іншим подобається це.
  12. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    І я не можу цензурно...але є нЬюанс...:D
     

    Images:

    Opera Снимок_2026-06-22_203731_t.me.png
    orywejnik, Стартех, slawuta5 та 8 іншим подобається це.
  13. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    4.373
    Адреса:
    Zapor сity
     
    juve, orywejnik, corsar_s та 11 іншим подобається це.
  14. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    .
     

    Images:

    Opera Снимок_2026-06-22_214529_t.me.png
    Opera Снимок_2026-06-22_214602_t.me.png
    Opera Снимок_2026-06-22_214630_t.me.png
    Opera Снимок_2026-06-22_215018_t.me.png
    Opera Снимок_2026-06-22_215212_t.me.png
    orywejnik, Стартех, Pyro та 10 іншим подобається це.
  15. Deich

    Deich Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Думав що древній дідусь Зю не дочитає свій доклад..чи сам помре,чи пристрелять..:D

     
    Serg75, orywejnik, corsar_s та 10 іншим подобається це.
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    дайош рєквізіцію! експяпїііюй експойоїіатарів, тобто граб награбліне.
    всьо як в ділдов, всьо як вони мріяли повернуть совдеп
     
    orywejnik, остап киричок, Deich та 4 іншим подобається це.
  17. Готіс

    Готіс Obergefreiter

    Повідомлення:
    74
    Адреса:
    Україна
    Булоб добре якби кацапня завтра кинулась знімати фублі,переводити в налічку:D
     
    Serg75, orywejnik, gantz та 6 іншим подобається це.
  18. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    так а толку. там вже друкарський верстат вмикнули на повну.

    Виглядає, що Банк Росії щойно відкрив для себе "чарівний принтер грошей" як рішення для виправлення їхньої величезної бюджетної дефіциту. Вони щойно влили майже 5 трильйонів рублів (точно 4 748 мільярдів) у банківську систему.

    За даними Bloomberg, вони по суті друкують гроші через репо-позики, щоб російські банки могли скуповувати державний борг. А для вершини, Дума поспіхом ухвалила закон за три дні, дозволяючи уряду перевищувати всі ліміти витрат і збільшувати національний борг як завгодно. ‍♂️

    Як зазначив економіст Миколай Коржевський, це повністю змінює гру. Звісно, друк грошей покриє їхні негайні рахунки на якийсь час, але це викличе масову інфляцію. Але гей, інфляція — це просто прихований податок на звичайних російських громадян, то кому яка різниця, правда? Усе йде точно за планом! ‍♂️ Пік російської економіки.

    Джерело: Фінансові дані, повідомлені Bloomberg та російськими економічними аналітиками (22 червня 2026 р.) щодо надзвичайних монетарних заходів Центрального банку.
     
    orywejnik, Pyro, moranno та 2 іншим подобається це.
  19. Готіс

    Готіс Obergefreiter

    Повідомлення:
    74
    Адреса:
    Україна
    Толк буде,банк то гроші які є на депозитах вкладає,в промисловість,в кредити для тих самих кацоканібалів,але левову частку кладе в свій капітал,коли навіть процентів десять вкладів заберуть отоді і банківська система почне просідати.

    Втрата банком 10% депозитів вказує на серйозний відтік коштів — відплив ліквідності. Це може свідчити про паніку клієнтів (банківську паніку) або проблеми з довірою. Хоча фінансові установи мають певний запас міцності, різкий відтік зобов'язань змушує установу розпродавати активи та може призвести до дефолту. [1]
     
    orywejnik, moranno, Deich та ще 1-му подобається це.
  20. Yarik_jar

    Yarik_jar Moderator

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    69
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    121
    Повідомлення:
    2.770
    Адреса:
    LA
    У Криму цього року на курорті не заробиш, тому спекуляція перейшла на новий рівень.
    Цікаво на чому вони будуть заробляти коли посиплеться міст :D

    Р.S оголошення реальне, зговноресурсу

    IMG_7458.jpeg
     

    Images:

    IMG_7459.jpeg
    moranno, Deich, turist1967 та ще 1-му подобається це.
  21. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    4.373
    Адреса:
    Zapor сity
  22. Олег ОК2

    Олег ОК2 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    806
    Адреса:
    Київ
    Керч знов прикурила

     
    Otto Braun, tms, orywejnik та 10 іншим подобається це.
  23. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.491
    Адреса:
    Киев
    ⚡️На бєлгородщині повідомляють про ракетний удар по підприємству «Мєлзавод».

    Кадри дивіться у нас в Telegram:
     
    Otto Braun, tms, orywejnik та 10 іншим подобається це.
  24. Danzig_

    Danzig_ Oberschütze

    Повідомлення:
    24
  25. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    187
    Адреса:
    Украина
    «Я услышал лай собак, треск электрошокеров, как его били и как он кричал. Меня вывели …Сказали: беги. Я бегу, а они бьют, потом тянут по дороге. Спустили собак, они кидались на нас». Это украинский военнопленный, офицер морской пехоты (по счастью, он уже дома, по обмену) Владислав Стрюков, а тот, кто кричал, – его сослуживец Остап Жидачевский. «Во время стрижки у меня просто вырвали волосы c разных сторон. …дали две минуты помыться в бане. Только намылился – кричат, что надо ползти дальше. Тебя фотографируют голого с разных сторон и постоянно бьют».

    Оба они воевали на мариупольском направлении. Сначала их держали в Донецке, потом в колонии в Еленовке, наконец, в СИЗО-2 города Камышина. «В камере нельзя было ходить. Мы всё время сидели. Разговаривать тоже не разрешали. Голову нужно было держать опущенной. На туалет давали две минуты, иначе прибегают и начинают бить». Двигаться нельзя было вообще – следили по камерам наблюдения, чуть кто шевельнется, избивали всех. Били резиновыми палками, проводами, истязали даже в бане, полагавшейся раз в неделю: «Вода только пошла – они говорят: всё, выходим, и бах-бах-бах».

    На 3 этаже СИЗО была самая страшная комната – пыточная. «Тебе надевают мешок на голову, кладут на землю и начинают избивать. Кричат …случайные вопросы: где служил, что делал до плена. Ты отвечаешь, но они всё равно продолжают бить. Потом…: “Сколько ты людей убил?” Я говорю, что такого не было. …“Нет, убивал”. И снова удары, электрошокер, иголки. В той комнате фантазия не знала границ. Там убили не одного человека”, – говорит Стрюков. Его заставляли признаться в убийствах мирных жителей. После долгих пыток признался – его осудили на 24 года.

    Остап Жидачевский тоже называет пыточную самым страшным опытом плена. "У них был такой фетиш – отбивать ноги дубинками. У всех ноги были синие. У многих начинали гнить раны …медицинской помощи никто не оказывал". Приехал "Красный Крест" – всем выдали шоколад и мыло, приказали ходить с поднятой головой. "Красный крест" уехал – все отобрали, пытки продолжились. Пытали и гимном России, и песнями Шамана, предлагали подписать контракт, внушали, что Украины больше нет – "западную часть заберет Польша, всё остальное – это Россия. А нам уже некуда возвращаться". Остап помнит, как от пыток умер 60-летний боец "Азова". "Мотивация бить была одна: они считали нас фашистами и нацистами", и что, избивая пленных, они как бы тоже воюют.

    "Мой папа был человеком невероятной силы – и физической, и внутренней. Высокий, …широкоплечий, с сильными руками. Он всегда ставил семью на первое место и относился к нам с мамой как к принцессам", – вспоминает София Крохмалюк. Ее отец Александр, врач, попал в плен в мае 2022 года после выхода с "Азовстали", где он организовал подземный госпиталь. Поэтому в плену ему пришлось плохо – его заставляли признаться в кастрации российских военных. Видимо, так и не заставили – в 2026 родным вернули тело, судмедэкспертиза зафиксировала перелом ребер, тупую травму грудной клетки и другие повреждения. Сколько украинских пленных погибло в этом СИЗО, точно никто не знает. Об этих трех написало издание «Вот так».
     
    Deich подобається це.
  26. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    4.373
    Адреса:
    Zapor сity