От чего подсумок

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Штурм, 22 чер 2026 у 09:39.

  1. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    55
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    Всем доброго дня! Не могу понять, от чего данный подсумок. Под ракету и нож маловат. Под ЗИП ?
     

    Images:

    DSC05552.JPG
    DSC05553.JPG
    DSC05554.JPG
    DSC05555.JPG
    DSC05556.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Ранний алюминевьій обод подшлемника немецкой каски. Есть клейма. Хорошее состояние
      1499 грн.
    2. Все, як на фото. Добрий та рідкісний (бо австрієць) екземпляр на полку в колекцію. Також підійде під...
      8750 грн.
    3. оригинал
      900 грн.
    4. Каска Адриана М-26 Французская каска Адриана М26. В достойном коллекционном состоянии, размер сре...
      5755 грн.
    5. Немецкий стальной шлем ( каска ) М35 Немецкий стальной шлем \ каска М35\64 ( 64-й размер, 66 см п...
      15000 грн.
  3. Tankist_

    Tankist_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    98
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    180
    Повідомлення:
    647
    Видится гранатный подсумок. Ну по фото. Или я масштаб не понимаю.
    Из какой-то пидорской коммерции.
    Так мыслю.
    С ув.
     
    Bangalor, Штурм та duke6kirill подобається це.
  4. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    55
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    Для понимания.. Свето-шумовая американка входит отлично, но, по высоте, маловата.
     

    Images:

    20260622_110853.jpg
    20260622_110837.jpg
  5. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    103
    Повідомлення:
    5.430
    Адреса:
    Україна
    Доброго!
    РДГ-2 поміряйте або НСП, якщо є. Схиляюся до РДГ/РДГ-М
    З повагою,
     
    Штурм подобається це.
  6. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    55
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    А маленький карманчик, тогда, для чего ?
     
    Bangalor подобається це.
  7. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    103
    Повідомлення:
    5.430
    Адреса:
    Україна
    Ну тут х.з.
    Чекі використані для звітності складати:D. Жарт, звісно, але знаючи, як колись здавали гільзи на склад, то може і не зовсім жарт.
     
    Останнє редагування: 22 чер 2026 у 18:22
    Штурм подобається це.
  8. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    55
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL