Вітаю! В лісі викопав снаряд(?). Сопутки це гільзи РІА і Австро-Угорщини. Цікаво дізнатися, що це за снаряд і кому належить, наскільки небезпечний? Довжина – 33 см приблизно. Фото з лопатою Fiskars Solid. Вибачаюся, якщо фото не достатньо якісні. Дякую за будь-яку відповідь! З повагою.
...бачиться 76-мм уламково-фугасний снаряд (...типу - від зІс-3) головИ немає, пояска теж, заряд вибухівки (МАБУТЬ ??) - випалено... якось так бачиться...