Пушка

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем GREMLIN2015, 21 чер 2026 у 23:17.

  1. GREMLIN2015

    GREMLIN2015 Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Харьковская
    Доброго Всем здоровья. Подскажите по вот такому предмету. Что за период и сколько стоит.
     

    Images:

    DSCF3980.JPG
    DSCF3981.JPG
    DSCF3982.JPG
    DSCF3988.JPG
    DSCF3989.JPG
    DSCF3992.JPG
    DSCF3993.JPG
    DSCF3996.JPG
    DSCF4002.JPG
    Star64, TarASha, Mihalich1979 та 2 іншим подобається це.
    1. ММГ підривника
      400 грн.
    2. 300 грн.
    3. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    4. ММГ арт. взрывателя на ПМВ
      280 грн.
    5. Гарматне 10 фунтове ядро
      450 грн.
  2. GREMLIN2015

    GREMLIN2015 Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Харьковская
    Накладка, герб, бронзовый. Накрутки тоже бронза.
    С ув.
     
  3. X55

    X55 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    87
    Лоти
      на продажу:
    28
      продані:
    283
    Повідомлення:
    1.153
    Адреса:
    Ukraine
    Вітаю!

    Герб дуже схожий на герб гетьмана Мазепи.
     
    Tartar подобається це.
  4. GREMLIN2015

    GREMLIN2015 Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Харьковская
    Дякую, дуже схожий.З пов.
     
  5. X55

    X55 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    87
    Лоти
      на продажу:
    28
      продані:
    283
    Повідомлення:
    1.153
    Адреса:
    Ukraine
    Якщо є можливість,то зробіть заміри діаметра ствола гармати та інші розміри гармати.
    Знання ваги гармати теж буде корисна для
    правильного визначення гармати.
    Якщо гармата війська Наполеона,знайдена у Белорусі,продавалася дорожче 50000 $,то ,при умові аутентічності,що це гармата епохи Полтавської битви,ціна бути вище.
     
  6. X55

    X55 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    87
    Лоти
      на продажу:
    28
      продані:
    283
    Повідомлення:
    1.153
    Адреса:
    Ukraine
    Для продажу буде треба експертиза спеціаліста.

    Одна з її складових-визначення у відсотках складу сплаву бронзи та інших чавунних та сталевих деталей гармати.

    Прибор,невеликий за розмірами,для цього є на деяких прийомках кольорових металів.

    Потім по аналогії з відомими аутентичними гарматами того часу зробите висновок.

    Знайдіть тавро ливарної майстерні ,котра відлила цю гармату й порівняйте з відомими відбитками.
     
    Star64 та Alex Richter подобається це.
  7. GREMLIN2015

    GREMLIN2015 Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Харьковская
    Дякую. З пов.
     
  8. товарищ Плотко

    товарищ Плотко Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    70
    Повідомлення:
    592
    Адреса:
    Украина, Киев
    Гармата війська Наполеона може коштувати скільки завгодно, а це "самопальна" гармата низької якості з труби і шишкою від годинника... По ціні, нажаль, - ціна металу як стартова, можна помножити на 2, тому все таки якась художня робота присутня, можливо комусь як прикраса для ділянки знадобиться.
     
    Star64, TarASha, Alex Richter та 10 іншим подобається це.
  9. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    211
    Лоти
      на продажу:
    44
      продані:
    437
    Повідомлення:
    2.721
    Адреса:
    Finland
    Бутафорія для козацьких ігор!
    По ціні не важко,як сказав камрад вище дві ціни металу. Але плюс лафет,робота з гербом як не як..
    Шишка портить всю картину)
    Гадаю вона СХП,треба шандарахнути,якшо валить то 12-15 к можна просити. Але суто на фанатів цієї штуки. На кінозйомки яка Одеська кіностудія б взяла я думаю. Якщо її не закрили!
    Якщо не шарахкає то 7-8 к. Але це суто моя суб'єктивна думка. Вангую...:beer:
     
    TarASha, Featron, Montigomo та 2 іншим подобається це.
  10. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    5.676
    Адреса:
    Южные степи
    Приветствую. Ну в этой стране должны остаться только казацкие игры - ибо другой истории в ней политически свидомой быть не должно(( Еще разобраться правда нужно - пушка для реконструкции времен службы Мазепы руссскому царю или уже его перехода под руку Карла за оччень хорошую денежку))) Ато как-то не удобно получается - так Вы слона не продадите)) Ибо герб безусловно рода Мазепы.
    Для тех, кто хочет видеть оригиналы - посмотрите хотя бы коллекцию Василия Тарновского - одну из лучших коллекций оружия времен казачества и "покоренья Крыма". Раньше в Чернигове экспонировали в Историческом музее.
    Судя по диаметру канала ствола, да и вообще по форме, типу украшений, совершенно нереальному лафету - это не реплика - это полная бутафория. Хотя сам ствол пытались выполнить "по мотивам" - над дельфинчиками постарались. Но в остальном "кривость рук" портит дело. Есть ли в ней возможность сигнальной стрельбы? Очччень малым зарядом - гипотетически возможно. Но это не точно). Диаметр канала - 110-159 - или около того. Правда при разрыве "ствола" рубашка из двух чугунных литых половинок почти никак не поможет "самоубийце". Потому я бы не пробовал и позиционировал ее как именно бутафорию. Такие пушечки для ресторанов и для некоторых любителей псевдонационального украшательства выпускаются и сейчас, хотя рынок обвалился. Та же Казачья Сич выпускала. Харьковчане лили и не только.
    По стоимости - при практически мертвом рынке - весь т.н. комплект - по моему сермяжному мнению - от 20-25 тыс. грн. минимум в таком состоянии. Покупать это себе в коллекцию вряд ли будут. Это только как часть бутафории или для гостинницы, или для ресторана. Пробуйте выставлять. Плюс попробуйте попредлагать заведениям на Западной и в Закарпатье - могут откликнуться. Но сначала приведите лафет в порядок если хотите дороже и с большей вероятностью.
     
    TarASha, Instructor - Sun та Blitzwinkel подобається це.
  11. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    211
    Лоти
      на продажу:
    44
      продані:
    437
    Повідомлення:
    2.721
    Адреса:
    Finland
    Та туди півкіла пороху якогось "Соколу" всипати,заталувати то фсьо тещиними труселями,гніт може де є на Райберті,підпалити і канєшно бажано відійти подалі,бо та шишка може зробити в організмі шпаківню),і має шандарахнути. І звісно відео викласти в Ютуба,от тоді може продасть)
     
    Montigomo, Star64, valerka та 2 іншим подобається це.
  12. Featron

    Featron Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    844
    Лоти
      на продажу:
    599
      продані:
    1.707
    Повідомлення:
    1.251
    Адреса:
    Солнечный Город у моря
    Доброго всем!
    Полностью согласен, что испытания существенно добавят в цене, ежели конечно останется сама пушка.
    Подобные ситуации очень подробно рассматриваются в передаче "Звезды ломбарда".
     
    Montigomo, TarASha та Blitzwinkel подобається це.
  13. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    211
    Лоти
      на продажу:
    44
      продані:
    437
    Повідомлення:
    2.721
    Адреса:
    Finland
    Не пхати туди дофіга. Пробувати малими дозами. І звісно димним порохом!
    А ще туди всунути шось типу бороскопу, і своткати нормально "казенну" частину гармати,бо та шишка напрягає!
     
    Featron подобається це.
  14. Шлиомов

    Шлиомов Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    295
    Адреса:
    Ukraine
    Вставлю і я свої п'ять копійок.Як людина яка дуже довго займалася темами реконструкції 17го ст.
    "Гармата" не орігінал, це навіть неозброєним оком відно.Це не дуже якісно зроблена бутафорія.Бабахнути з неї теоретично можна (відно що у люфу ствола вставлена труба для додаткового зміцнення конструкції), але бабахати виключно чорним димним порохом , та невеликою навіскою, інкше ця "гармата" перетвориться на чудову уламкову міну.
    Вердикт-якшо придбати для подальшого дороблення (а перероблятии і доробляти там є чого, і багато) з обережним використанням як салютного макету то згодиться.
     
    Montigomo, valerka та Blitzwinkel подобається це.