Обсуждение правил аукциона

Тема у розділі 'Питання по роботі аукціону REIBERT', створена користувачем Zemb, 18 бер 2015.

  1. Ганфайтер

    Ганфайтер Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    1
    Повідомлення:
    19
    Адреса:
    ВІнниця
    Дякую.
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 1 шт.)
      Кольцо экстрактора на Маузер к98 состояние хорошее складское
      900 грн.
    2. Редчайший на сегодняшний день экземпляр периода Второй мировой войны - ММГ Mauser Kar98k, 1942-го го...
      38000 грн.
    3. Стебель затвора на Маузер к98 состояние по фото
      4200 грн.
    4. 250 грн.
    5. Оригинальный намушник Mauser 98k / G43 / MP43 / MP44 / Stg44. В отличном сосотоянии. Не копанина. Вс...
      500 грн.
  3. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    30.642
    Адреса:
    Украина
    А если лот уже создан, то как то можно добавить туда блиц-цену?
     
  4. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    30.642
    Адреса:
    Украина
    Нашел в правилах, может кому пригодиться...
    3.4.3 ....якщо ж бліц-ціни не було спочатку (і вона не була встановлена протягом 60 хвилин після створення лота), встановити її буде не можна.
     
  5. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.636
    Адреса:
    Украї́на
    Нужно написать модератору и всё получится
     
    АЛЕКСЕЕВ подобається це.
  6. Дмитрий Иванов 777

    Дмитрий Иванов 777 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    243
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    586
    Повідомлення:
    566
    Адреса:
    Украина
    Є пропозиція заборонити знімати лоти з продажу в останні наприклад 3 години аукціону.
    Бо розвелось багато хитрих бариг які скоріш за все торгуються за свій же лот з клонів та і знімають його з продажу в останню хвилину аукціону.
    Виставив.За якусь ціну скільки набрав стільки набрав.Маєш відправити.Я так завжди робив і роблю.
    А коли починається самораскрутка і видалення лота на останній хвилині якось шахрайством попахує і довіра до аукціона зникає.
     
    Пенсионер58 подобається це.
  7. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    А де ж Служба Безпеки Райберта?:eek:
     
  8. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.636
    Адреса:
    Украї́на
    И не говорите! Где же она??????
     
  9. Дмитрий Иванов 777

    Дмитрий Иванов 777 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    243
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    586
    Повідомлення:
    566
    Адреса:
    Украина
    Алекс со всем Уважением как к старшему модератору но разве это нормально когда человек выставляет лот ты за него торгуешся(возможно с самим продавцом с клона аккаунта) и в итоге он на последней минуте аукциона снимает лот с продажи?
    Это норм?
     

    Images:

    Screenshot_2026-05-10-09-10-43-008_com.android.chrome.jpg
  10. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.636
    Адреса:
    Украї́на
    Таковы правила.....
     
    Пенсионер58 подобається це.
  11. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    Це сьогодні я так і зробив... Виставив лот, там тільки кілок Вермахт коштує 150 гр, я поставив ціну - 100 гр, 10 днів стояла - ніхто і не добавив... А такий лот віддавать за 100 гр - це "себя не уважать"! https://reibert.info/lots/rizne-voyacke-i-ne-tilki.1812111
     
    Останнє редагування: 17 тра 2026
  12. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    А як подивитися свої продані лоти? Відображаються з рік по тому?
     
  13. Pinta PINA

    Pinta PINA Schütze

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    0
    Повідомлення:
    3
    Якщо йде аукціон і, наприклад, продається камера, але автор аукціону не має можливості її перевірити, то я правильно розумію, що я можу купити неробочу камеру?
     
  14. albert09

    albert09 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    321
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    539
    Повідомлення:
    1.187
    Адреса:
    Полісся.
    Звісно. Це як лотерея.
     
  15. Зіновій

    Зіновій Schütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    7
    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Миколаїв
    Для чого існує правило 8.2 аукціону якщо "лічка не модерується" ?
     
  16. TheLastOne

    TheLastOne Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    104
    Лоти
      на продажу:
    50
      продані:
    215
    Повідомлення:
    136
    Предлагаю брать комиссию за продажу лота в любом случае - в случае успешной продажи с продавца, в случае неуспешной - с покупателя. Сейчас ничего не мешает делать кучу невыкупов, в случае наказания монетой, уверен количество невыкупов будет меньше в разы.
    Продавец в случае невыкупа тоже теряет время, деньги, лот с неделю заблокирован, при этом наказания для покупатея чисто символическое.
    Я считаю - любая ставка должна подкрепляться финансовым обязательством, а не просто словом
     
    TarASha, yarchumak, Kelembet та 5 іншим подобається це.
  17. Дмитрий Иванов 777

    Дмитрий Иванов 777 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    243
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    586
    Повідомлення:
    566
    Адреса:
    Украина
    Норм предложение.Если продавец включает в настройках Лота продажу например "с залогом" то ставку может сделать только человек имеющий на счету сумму комиссии от Лота.После покупки на аукционе баллы комиссии резервируются.Если́ оплачивает-получает лот резервные балы возвращаются покупателю.Если не выкуп уходят аукциону или 50% аукциону а 50% продавцу Лота в качестве компенсации за потраченное время
     
  18. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    30.642
    Адреса:
    Украина
    Полностью согласен