Карабін CZ457 LRP кал.22LR 525 мм, 1/2x20

Тема у розділі 'Нарізна зброя', створена користувачем AnyAlex, 19 чер 2026 у 18:15.

  1. Продавец AnyAlex

    AnyAlex Gefreiter

    Повідомлення:
    180
    Адреса:
    Украина Хмельницкий
    Карабін CZ457 LRP кал.22LR 525 мм, 1/2x20
    це топ гвинтівна.

    У відмінуму стані.
    завжди чистився зразу після використаня якісною хіміею
    пробіг 300-400 пострілів. ствол на все житя.

    поставлені проставки в затворі. для максимальної кучності
    додатково резинка на ручку затвору.
    заміняні пружинки в УСМ. для зменьшеня ваги спуску.
    Планка 25 моа
    приціл Ніко Стірлінг. 4-16*50 + швиткозьемні кільця
    глушнийк. дуже тихенький постріл. (як клацає затвор)
    сошки харіс. реплка .
    продається тільки все разом.

    люба перевірка. бароскоп.

    кучнісь на 50 м це можна сказати одна дірка.
    на 100 м це вже ваша вправність та набій. тут восновном 0.4-0.6 моа.
    за все 70000 грн.
    тільки під дозвіл

    у покупця гвинтівки буде можливісті купити набій Ck стандарт +. По 800 грн за 50шт
    Є багато.

    залишок набойв будуть продаватись тільки після продажу гвинтівки
    і якщо залишиться.
     

    Images:

    4571.png
    4572.png
    4573.png
    4574.png
    4575.png
    4576.png
    4577.png
    4578.png
    4579.png
    45710.png
    45711.png
    45712.png
    45713.png
    45715.png
    IMG_2785.PNG
    Advokat1980 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. ПРОДАЕТСЯ ТОЛЬКО ЧЕРЕЗ РАЗРЕШИТЕЛЬНУЮ СИСТЕМУ. отдельно ничего не продаю! Калибр - 9Х21. Комплект...
      67949 грн.
    2. Продам МР-251, 3 пари стволів : 12/70 - 308 win 308win - 308win 12/70 - 12/70 Харківська область Ці...
      60000 грн.
    3. Карабин AR-10 Sig Sauer 716i TREAD. Сделано в США с Европейским подходом. Это единственный полуавтом...
      131000 грн.
    4. Продам ОП СКС 1954 р.в. кал. 7,62/39, Харківська обл. відповім на всі питання в особисті. Карабін в...
      45000 грн.
    5. (в наявності 8 шт.)
      Магазины для AR-15 Cal 223 5.56 на 30 патронов! Производство Fabrique Nationale Бельгия! По вопрос...
      1000 грн.
  3. kripers338

    kripers338 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    5.912
    Адреса:
    Північ
    Гарна рушниця, добра купчастість, болтова, дешевий набій, одні переваги, навіщо продавати?
     
    Advokat1980 подобається це.
  4. ArtyKyiv

    ArtyKyiv Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Kiev
    Бажаю міцного, а якщо суто гвинтівку без нічого. Яка буде ціна.
     
  5. Продавец AnyAlex

    AnyAlex Gefreiter

    Повідомлення:
    180
    Адреса:
    Украина Хмельницкий
    Суто гвинтівку не продаю.
     
    kripers338 подобається це.
  6. Продавец AnyAlex

    AnyAlex Gefreiter

    Повідомлення:
    180
    Адреса:
    Украина Хмельницкий
    Томущо. Маю. 300 wsm. І ще багато всього. Я не встигаю до неї дійти. І ще до війни то нею стріляв. А після початку. То їздив 2 рази.
    Поціновувачі дійсно розуміють що це за апарат.
    Тут немає якогось підвоху.
    Тому скинув фото бароскопа початку нарізав. Все як нове.
    Люба перевірка можлива.
     
    kripers338 подобається це.
  7. Продавец AnyAlex

    AnyAlex Gefreiter

    Повідомлення:
    180
    Адреса:
    Украина Хмельницкий
    Ці групи збирались SK standard +. Тому покупцю. Дуже рекомендую придбати всі можливі набої. У звʼязку з їх відсутністю на ринку.
    Поціновувачі розуміють про що я.
    Звичайно можна підібрати і інший. Але буде ціна питання. Наприклад eley match. Якого тяжко найти і коштує він 1200грн за пачку. Летить так само.
     
    kripers338 подобається це.
  8. OleJanian

    OleJanian Schütze

    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Київ
    А набої я б забрав!!!!))))
     
    AnyAlex подобається це.
  9. Продавец AnyAlex

    AnyAlex Gefreiter

    Повідомлення:
    180
    Адреса:
    Украина Хмельницкий
    будете першим в резерві на набої якщо залишаться.
     
  10. OleJanian

    OleJanian Schütze

    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Київ
    Домовились! Дякую!