Бачок емаль.

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем Topaz81, 17 июн 2026 в 09:57.

  1. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
    Сообщения:
    5.811
    Адрес:
    Ненька Україна
    Доброго дня підкажіть де використовувавсь такий бачок емальований.Дякую!
     

    Изображения:

    20260617_095155.jpg
    20260617_095203.jpg
    20260617_095214.jpg
    20260617_095218.jpg
    TarASha нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Пісняр 7-го армійського корпусу Вермахту. Liederbuch des VII. Korps. Видавництво Generalkommando VI...
      2200 грн.
    2. Німецька книга “Narvik im Bild” (Нарвік в ілюстраціях), присвячена окупації Норвегії і битві за міст...
      2000 грн.
    3. Похоронка на німецького зенітника. Загинув на східному фронті.
      200 грн.
    4. “ Как нам обустроить вольную жизнь”. Оригінал ,1920 рік. Видання харківських анархістів. Російська...
      825 грн.
    5. Песенник солдатов Вермахта. ------------- Из личной коллекции. Das neue Soldaten-Liederbuch" &q...
      3450 грн.
  3. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.012
    Адрес:
    Украина
    Дуже на штурмову австрійську флягу схоже,і коліром і емаллю всередині і формою.А от горловина занадто велика.Но думаю треба в цей бік дивитись.
     
  4. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    58
    Сообщения:
    11.005
    Адрес:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Скоріше совєти, щось до сільгосптехніки. Австріяки таких швів не робили, і горло аж занадто широке
     
    TarASha, A10A и toz1915 нравится это.
  5. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.012
    Адрес:
    Украина
    Я вас поважаю як фахівця,але такі шви робили на ерзацпосуді.Якщо придивитися ,то видно залишки малюнка,гадаю це якась битовуха.Але фельдшрау та біла емаль насторожує.
     
  6. A10A

    A10A General-leutnant

    Сообщения:
    23.971
    Адрес:
    Київ, Україна
    бачиться - бачок розширення охолджуючої рідини (старого автомобіля або ДВС генератора) ??
    ...там жеж знизу ПАТРУБОК тоненький ? ...чи не так ???
    :rolleyes:o_O:beer:
     

    Изображения:

    Opera Снимок_2026-06-18_232636_reibert.info.png
    toz1915, TarASha и Oprishok нравится это.
  7. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.012
    Адрес:
    Украина
    Тоді у кришці має бути отвір.
     
    A10A нравится это.
  8. A10A

    A10A General-leutnant

    Сообщения:
    23.971
    Адрес:
    Київ, Україна
    ...а ЩО !?
    закльОпка посеред кришки хіба герматична ?
    на горловИні єсть ущільнювач (прокладка) ??
    єдине, що вимагАється від "бачка розширення" - не дати вилитись охолоджувачу з системи при розширенні...
    від кришки - не створювати всередині ТИСК...
    :rolleyes:
    З.ЬІ. ...доречі - кришка червона, чи не тому щоб не цАпнути її бо вона ГАРЯЧА ???
    ;)
     
    Oprishok и toz1915 нравится это.
  9. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.012
    Адрес:
    Украина
    Розширювальний бачок назвичай має ширший штуцер,це більше схоже на щось для гідравліки-напртклад для тормозухі.
     
    Дід Змій нравится это.
  10. Дід Змій

    Дід Змій Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.277
    Адрес:
    Київ
    Як варіант - паливний для тракторного пускача.
    На старих дизелях стартера не було, стояв невеликий бензиновий двигун-пускач.
     
    TarASha, Oprishok и A10A нравится это.
  11. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.012
    Адрес:
    Украина
    На паливному стояв кранік.
     
  12. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    58
    Сообщения:
    11.005
    Адрес:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Все рівно це не фляга
     
    A10A и Дід Змій нравится это.
  13. Дід Змій

    Дід Змій Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.277
    Адрес:
    Київ
    У мене теж з краником, і не емальований.
    Може й до якоїсь системи центрального змащування - шлангом з'єднувалось з плунжерним насосом нагнітання рідкої змазки.
     
    toz1915 и Oprishok нравится это.
  14. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.012
    Адрес:
    Украина
    Не фляга згоден.Скоріш за все для гідравліки або для тормозухі.для тих ето не читає попередні пости.
     
    Oprishok нравится это.
  15. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.012
    Адрес:
    Украина
  16. Звона2007

    Звона2007 Obergefreiter

    Сообщения:
    116
    Адрес:
    г. Запорожье
    Добрый день, возможно для сельхоз техники бачок для воды, гигиены руки помыть умыться от деда такой достался, подсолнечное масло хранили, объем литра четыре. Внутри сероватая эмаль с наружи чёрный с низу краник латунь, с Ув
     
  17. A10A

    A10A General-leutnant

    Сообщения:
    23.971
    Адрес:
    Київ, Україна
    ...а Ви, взагалі, РОЗМІРИ предмела заявили ??
    ...і того пАтрубка знИзу - теж ?
    :cool:;)

    З.ЬІ. а потім будемо вже теревенити, "такЕ-не таке"...
    стиль/технологія виготовлення дуже схожа на бєнзобак польового генератора ВВ2
    З.З.ЬІ. ...це НЕ (гаряча) емаль - це автофарба (нітро-)...
    :beer:
     
    TarASha, valerka и Oprishok нравится это.
  18. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Сообщения:
    2.012
    Адрес:
    Украина
    Розміри чого?Тема не моя.