Нова Пошта

Тема у розділі 'Магазини, перевізники, банки', створена користувачем siromanets, 28 вер 2011.

  1. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.910
    Адреса:
    Украина
    Та звісно шо ні . Але з ним зручніше в рази .
     
    Oprishok подобається це.
    1. (в наявності 5 шт.)
      Пончо нове виробництва тм Queshua France Вологонепроникне. Ціна за 1 шт.
      350 грн.
    2. Назва - Зимовий маскхалат Стан - вживане,чудовий стан Колір - ММ14 Матеріал - типу агроволокна Компл...
      560 грн.
    3. Мембранная, тактическая куртка Softshell PCU Level 6 от Mil-Tec (XL) Куртка Softshell PCU Level 6 о...
      1800 грн.
    4. Костюм маскувальний з листям Розмір: XL/XXL Стан: Новий Колір: Мультикам Комплект продажу: Куртка...
      1999 грн.
    5. (в наявності 1 шт.)
      Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&us...
      160 грн.
  2. gheka

    gheka Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    60
    Повідомлення:
    4.433
    Адреса:
    Вільна Україна
    Вітаю камради.
    _ мав таку ситуацію, що оператор вимагав кошти за зарахува наложки на карту
    _ бо то 4% оплачує НП за перерахування наложки та на мою карту
    _ перший раз лохонувся, заплатили
    _ міркував так, що банк то знімає 4% за свої операції з переводами
    _ другий раз та ж сама фігня, треба знову заплатити
    _ якось стало дивно, нова пошта то ж не банк і відразу звоню на гарячу лінію
    _ там про це перший раз чують, таких операцій НП не здійснює
    _ ось так було, 4% та з любої суми
     
    kripers338, Soldat2000, pinair та 10 іншим подобається це.
  3. GUFO

    GUFO Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    60
    Повідомлення:
    152
    Адреса:
    УКРАИНА
    Доброго всем. Подскажите, может кто знает, как долго держится архив на клиента на новой почте ?
     
  4. Martin Wiesner

    Martin Wiesner Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    164
    Лоти
      на продажу:
    387
      продані:
    419
    Повідомлення:
    88
    Адреса:
    Украина
    Хочу поделиться как один работник отправил посылки недавно. Я своим клиентам не только здесь, а везде и всегда отправляю посылки как документ, чтобы сэкономить их деньги, если позволяет размер, вес и количество. Попросил маму 2 шт отправить. Он принял, посмотрел на нее и сказал, что это не документы. Отправил как посылки и влепил еще по 6 грн за какие-то упаковки. В итоге вместо 70 грн они должны были заплатить 106, второй 126. Я когда увидел чеки, о позвонил на горячую линию. Там все отменили и дали 2 промокода на доставку за 1 грн. Теперь на том отделении порядок)
     
    "SКS"-49, Oprishok, Soldat2000 та 8 іншим подобається це.
  5. gheka

    gheka Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    60
    Повідомлення:
    4.433
    Адреса:
    Вільна Україна
    Вітаю, камради!
    _ теж була подібна ситуація
    _ оператор крутив той пакунок з документами, тряс його як грушу
    _ головне, сильно щупав пальцями, хотів мабудь картон продавити
    _ але всеж без зайвих питань, з кислим виразом обличчя, прийняв посилочку
    _ я був, на той час, не в гарному настрої і він це зрозумів............
     
    Oprishok, "SКS"-49, Otryta та 7 іншим подобається це.
  6. Kox 263-1

    Kox 263-1 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    817
    Адреса:
    Украина
    НП , пи....ы , но монополисты и на кого работают ?? С Ув.
     
    "SКS"-49, Oprishok, Soldat2000 та 3 іншим подобається це.
  7. gheka

    gheka Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    60
    Повідомлення:
    4.433
    Адреса:
    Вільна Україна
    Вітаю, камраде!
    _ питання можна вирішити по номеру 0800500600
     
    кучукаю, "SКS"-49, Soldat2000 та 5 іншим подобається це.
  8. hohol579

    hohol579 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    204
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    382
    Повідомлення:
    3.059
    Адреса:
    Україна
    Доброго дня. Які прийшли в Нову пошту безтолкові люди, тупі та безграмотні. Жах......
     
    treal, кучукаю, Soldat2000 та 7 іншим подобається це.
  9. yarchumak

    yarchumak Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    324
    Лоти
      на продажу:
    14
      продані:
    700
    Повідомлення:
    471
    Адреса:
    UA
    Згоден, в нас знову оновився колектив. Минулий і позаминулий був норм, а зараз 4/5 співробітників, якісь овочі в прямому сенсі.. дуже часто плутають накладні в останній час
     
    "SКS"-49, Joker_1981, gheka та ще 1-му подобається це.
  10. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    315
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    847
    Повідомлення:
    2.993
    Адреса:
    Україна
    А це як назвати? Вже стрижуть, як хочуть. Мов пакування не таке їм.
     

    Images:

    20260319_152906.jpg
    treal, Soldat2000, tuman та 4 іншим подобається це.
  11. gheka

    gheka Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    60
    Повідомлення:
    4.433
    Адреса:
    Вільна Україна
    _ за те пакуваня одні суперечки
    _ треба доплатити або не має відправки
     
    Wadospyro, treal, кучукаю та 4 іншим подобається це.
  12. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    5.211
    Адреса:
    Украина
    Доставила і мені сьогодні Нова Пошта лот з Віоліті..Купляв цілі фігурки,Кармен приїхала з відбитим віялом,на пошті я не оглядав,забрав посилку і все,дома "зрадів" подав скаргу,обіцяли розглянути на протязі трьох днів,але надії на компенсацію в мене нуль....
     

    Images:

    IMG_20260618_202118_954.jpg
    klerik777 та hohol579 подобається це.
  13. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    315
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    847
    Повідомлення:
    2.993
    Адреса:
    Україна
    Не буде компенсації. Треба на пошті оглядати.
     
    klerik777, 312146, yarchumak та ще 1-му подобається це.
  14. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    5.211
    Адреса:
    Украина
    Теж так думаю.Нехай подавляться.
     
    klerik777 та hohol579 подобається це.
  15. gheka

    gheka Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    60
    Повідомлення:
    4.433
    Адреса:
    Вільна Україна
    Вітаю.
    _ підтримую!
    _ огляд на пошті і питання може вирішиться
     
    klerik777, borik, hohol579 та 2 іншим подобається це.
  16. yarchumak

    yarchumak Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    324
    Лоти
      на продажу:
    14
      продані:
    700
    Повідомлення:
    471
    Адреса:
    UA
    Був дуже хороший шанс на компенсацію якби Ви оглянули на пошті.. а так прийде відмова
     
    klerik777, hohol579 та viking38 подобається це.
  17. gheka

    gheka Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    60
    Повідомлення:
    4.433
    Адреса:
    Вільна Україна
    _ компенсація буде залежити від суми оголошеної вартості
     
    klerik777, borik та hohol579 подобається це.
  18. Юк.

    Юк. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    580
    Адреса:
    Житомир
    Доброго часу вам. Знайомий працює на Нова пошта вантажником,казав навіть при наявності маркування хрупкого вантажу,кидають як мішки з картоплею.
     
    viking38, klerik777 та hohol579 подобається це.
  19. YVS

    YVS Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    86
    Повідомлення:
    1.696
    Щось я за все своє свідоме життя, не можу пригадати щоб хтось вдавився.
    Може десь і були випадки, я про таке не чув.
    А по темі, дійсно, щось робити вже запізно.
     
    viking38, klerik777, hohol579 та ще 1-му подобається це.
  20. klerik777

    klerik777 Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.253
    Адреса:
    Украина.Винница
    Уже много лет пользуюсь Новой почтой.Первое всегда надо все проверять даже наложенный платеж.Раньше знал если наложкой отсылают то содержимое будет соответствовать купленному.Но потом многие поняли что люди забирают посылки после работы и многие проверяют дома.А дома бывают попандосы.Неприятно конечно -но сам виноват.И да посылки не просто кидают а ощущение что играют ими в футбол.И самое главное страховать посылку.И еще одна мелочь .Никогда не занимался таким но пришлось внести мозги начальству.Заказывая курьерскую доставку всегда давал сверху на кофе с круасаном.Если ждал меня курьер давал больше за задержку.А потом получилось когда им надо то я получаю посылку и в 19.00 и в 19.30 а когда я попросил подождать меня 30 минут до 18.00 мол я компесирую -Фиг.И когда позвонили спросить почему я перенес доставку на следующий день- я высказал все.Пошли извинения и.т.д.Сейчас все норм.
     
    Otryta, hohol579, Joker_1981 та ще 1-му подобається це.
  21. Tamerlan25

    Tamerlan25 Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    28
    Повідомлення:
    2.593
    Вы хотите сказать, что вы теперь в списке элитных клиентов? Вряд-ли . Сменился оператор со смены и все, что вы ему высказали ушло с ним домой. А дальше -все с начала, как повезет. Разве, что вы не физ.лицо а представитель фирмы - компаньона новой почты.
     
    hohol579, Мэверик, klerik777 та 2 іншим подобається це.
  22. klerik777

    klerik777 Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.253
    Адреса:
    Украина.Винница
    Да нет какие там клиенты элитные..Просто высказал то что насобиралось.А тот курьер который сокращал себе рабочий день уже не фыркает по телефону а ждет соответственно и чаевые получает.У нас просто у многих понятие такое что они не работают а делают одолжение клиентам.Мол он и Царь и Бог а ты галимый клиент..Такое везде встречается..Согласен Человеком быть очень тяжело но надо стараться а не включать режим Бога...С уважением.
     
    Otryta подобається це.
  23. Tamerlan25

    Tamerlan25 Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    28
    Повідомлення:
    2.593
    Помню пол дня потратил , на объяснение операторам Ковеля, что бы они понизили стоимость доставки в связи с тем, что посылка укладывается в их установленные габариты. Из Ковеля дебаты перешли в Киев, и только оттуда какой то Маг, предложил с помощью каких то бонусов понизить стоимость доставки)))))). Ну трудно блин , просто невыполнимо исправить свой Бок))). У меня включился просто спортивный интерес и 90 грн были "отваёваны" . Особенный респект оператору из Ковеля с ответом- мы все порешаем и вам сообщим и пропал где то в интернет телефонных сетях. Девчуля с Киева попробовала так же спрыгнуть, но я не согласился и попросил решать все сразу, в общем " истерика" на ровном месте.
    Полгода назад наполеоновская пушка из олова, прошедшая две границы из Германии , отпетлявшая от польских вандалов таможенников, была раздавлена чьей-то опой на НП.
     
    Останнє редагування: 19 чер 2026 у 21:41
    klerik777 подобається це.
  24. Сергей Руденко

    Сергей Руденко Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    252
    В загалі то,відправник мав би забеспечити гарне пакування, він же знав що підправляє.Так саме і отримувач знав, що отримує і невже не виникло думки, що товар крихкий , а відправник навіть теоретично,не забеспечить гарне пакування- і таки треба дивитися! Щоб мати гарантію компенсації, треба віддавати працівникам НП пакувати, це дорожче, але 99.9% що на них відповідальність і у цієї проблеми буде крайній, а саме той хто пакував- він і буде компенсувати!!
     
    Юк., viking38 та klerik777 подобається це.
  25. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    5.211
    Адреса:
    Украина
    запаковано було відмінно,десь дебело гепнули по фігурці.
     
    klerik777 та Tamerlan25 подобається це.