АК-подібне. ФОРТ-201 чи МКМ-072сб. Що краще придбати?

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем MilkSilk, 18 чер 2026.

  1. MilkSilk

    MilkSilk Schütze

    Повідомлення:
    6
    Адреса:
    Kiyv
    Всім вітання. Хочу придбати щось АК подібне. Форт - нижній приклад, мкм - боковий. Що краще, що зручніше, що практичніше?
     
    akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Адаптер-вкладиш (shim) для труби AR приклада. Чудово працює на Mil-Spec прикладах. Усуває люфт між п...
      265 грн.
    2. (в наявності 97 шт.)
      Є в наявності 40 шт. Нові магазини 5.56 CZ на 30 патронів з віконцем Виробник: Чехія Підходять до ви...
      900 грн.
    3. Стоїть БЛІЦ ціна (в ціні вже врахована комісія аукціону ) - НЕ ТРЕБА чекати закінчення терміну, можн...
      6199 грн.
    4. (в наявності 10 шт.)
      Короб для набоїв калібру 5.56 / .223 REM (на 120 шт) ✅ Основні переваги: Місткість: Розрахований...
      600 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Пістолетний кейс
      250 грн.
  3. zolotce71

    zolotce71 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.398
    Адреса:
    Украина
    AR
    ARку....
    Забудь про ак....воно того не вартує.
     
    Kineas подобається це.
  4. MilkSilk

    MilkSilk Schütze

    Повідомлення:
    6
    Адреса:
    Kiyv
    AR можливо на сьогодні саме актуальне. Але автентичність АК більше до душі
     
  5. zolotce71

    zolotce71 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.398
    Адреса:
    Украина
    То все
    :smile_14::D я так також вважав, але граблі Ваші вас чекають... Повернемося до цієї розмови через пару трійку років вашого володіння тим лайном "сяветским".
    Гарного вибору.
     
    Kineas подобається це.
  6. MilkSilk

    MilkSilk Schütze

    Повідомлення:
    6
    Адреса:
    Kiyv
    Не заперечую, все може бути
     
    akms1974 подобається це.
  7. LuckyDmitriy

    LuckyDmitriy Obergefreiter

    Повідомлення:
    127
    Адреса:
    Украина
    А хто заважає чез деякий час взяти ще АР, чи ще щось?)
     
    Чапайтис та akms1974 подобається це.
  8. leo78

    leo78 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.261
    Адреса:
    Украина
    Мабуть краще МКМ-072 весло.
     
  9. LuckyDmitriy

    LuckyDmitriy Obergefreiter

    Повідомлення:
    127
    Адреса:
    Украина
    Краще те що дешевше, тому що потім все одно зробити його під себе треба буде )))
     
  10. zolotce71

    zolotce71 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.398
    Адреса:
    Украина
    Можливо Ви праві.
    На контрасті краще сприймається різниця АК і AR.
     
  11. MilkSilk

    MilkSilk Schütze

    Повідомлення:
    6
    Адреса:
    Kiyv
    Тоді мабуть МКМ, з боковим більше варіантів гратись
     
  12. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Погоджуюсь: душевність важливіша за актуальність.
    Тому з AR ви будете просто стріляти, а АК буде гріти душу.
     
  13. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Повідомлення:
    2.362
    Адреса:
    UA
    Особисто я б не витрачав гроші на переробки з недолугими складними прикладами. Ухорізка взагалі ніколи не була комфортною, а боковий приклад від МКМ це знущання над користувачем. Якщо кортить АКМ, то тільки весло, без втручань. Буде набагато простіше і в експлуатації і навіть в доступному тюнінгу.
     
    Петр Сидоров, Чапайтис, zolotce71 та 3 іншим подобається це.
  14. Albrecht AE39

    Albrecht AE39 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    214
    Адреса:
    Украина
    Всем бобра.Согласен а предыдущим оратором.От себя добавлю-берите вариант огражданеного боевого (в случае нужды можно без проблем восстановить автоогонь),и разумеется обвес "под себя".И не слушайте слишком фанатов Арок-90% из них не топили свою игрушку в грязи или снегу с грязью,в песке и воде.Не молотили по 10-12 магазинов сразу на штурме.
     
    Лорд Грегори та akms1974 подобається це.
  15. Albrecht AE39

    Albrecht AE39 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    214
    Адреса:
    Украина
    Вот мое весло.В такой комплектации с 22 года.Было и на Бамбасе,и под Запорожьем,и под Херсоном.Не променяю на 10 Арок:D
     

    Images:

    IMG_20240930_131612.jpg
    Лорд Грегори, F_R_A_G та akms1974 подобається це.
  16. crescente_anethum

    crescente_anethum Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    749
    Адреса:
    Миколаївщина
    Запахло старим добрим холіваром.
    А ви топили АРку в "грязи или снегу с грязью,в песке и воде" щоб натякати на висновок що вона не вивезе? І тести з утопленням, закиданням рідкою багнюкою і піском і практика показують що радянський міф про ненадійність "ворожої" зброї не актуальний, звертаю у вагу я не кажу не має жодних підстав (оскільки підстави для його виникнення були) але - неактуальний.
    У деяких варіаціях випробувань АК навіть 7,62 програє АР-15 у надійсноті після забруднення. Але радянський міф живе.

    Вибачте за невеликий офтоп.
    На місці топікстартера якщо вже так кортить АК теж брав би з стандартним веслом і без крим.мітки (і справа не в тому що там гільзу легко ідентифікувати, якщо захотять легко і без цього ідентифікують), можливо я помиляюся але Форт робить страшенну каверну в патроннику (є у знайомого) ...у МКМ такого не бачив (у друга є). Так псувати патронник це просто варварство, ствол і патронник там же хромовані, а вони роблять оцю вавку з якої той хром точно буде кришитися і сипатись, а в патроннику-це просто біда, коли хром викришиться в патроннику почнуться проблеми із застряганням гільз.
     
    Kineas та zolotce71 подобається це.