Проблема на фейсбук - хтось знає як поправити?

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем GINDENBURG, 17 чер 2026 у 07:58.

  1. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.237
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня,

    Виникла така проблема на фейсбук - дивіться вкладення. Відгук залишив, та нічого не змінилося...

    Хтось стикався з таким? Як поправити?
    Може спробувати ще сторінку створити, може від імені сторінки буде давати публікувати дописи? Створювати новий профіль якось не хочеться...

    Дякую за думки :beer:

    З повагою, Саша.
     

    Images:

    20260616_162436.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 5 шт.)
      Короб на 200шт. 7.62х51 узкий Italy 275х180*95мм
      420 грн.
    2. Тубус з-під ракети гелікоптера Мі-8. Стан та розміри дивитись на фото.
      699 грн.
    3. (в наявності 1 шт.)
      Дерев'яний ящик з пластиковими кришками, для транспортування снаряду та гільзи для Гаубиці Д-30...
      400 грн.
    4. (в наявності 45 шт.)
      Ящик с 12.7 (50 Cal) а также из под взрываков NATO.ОТ Количества возможна скидка
      350 грн.
    5. (в наявності 20 шт.)
      Порожній герметичний металевий ящик від набоїв НАТО дуже гарний стан Довжина 30 см Висота 18см Ширин...
      370 грн.
  3. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Саме пройде через добу.
    Таке інколи буває...
     
    GINDENBURG та LySS подобається це.
  4. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Підтверджую думку пана Наmer2109.
    Теж була така ситуація..і воно минає, в скорому часі.
    Тож не варто особливо переживати.
     
    GINDENBURG подобається це.
  5. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.237
    Адреса:
    Украина
    3 доби вже :eek: Теж думав, що саме пройде.
     
  6. Martin Wiesner

    Martin Wiesner Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    164
    Лоти
      на продажу:
    392
      продані:
    419
    Повідомлення:
    88
    Адреса:
    Украина
    Значит через 3 суток пройдет. Значит это н епервый раз там шо-то быстро делали)))) Отзыв можно еще раза 3 оставить на всякий случай, если это сбой. Доступа у пользователей из Украины к тех. поддержке нет, только у бизнес-акков, поэтому только ждать.
     
    Hamer2109 та GINDENBURG подобається це.
  7. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    мені таке прилітало, коли були перебої з інтернетом, в телефоні на завантажені дописи понаставляю вподобайок, напишу коментарі, а потім воно все одразу завантажується. То система безпеки сприймала мене за спамера, але найбільше у мене не було доступу - добу.
     
    LySS та GINDENBURG подобається це.
  8. Reinhard T.E. Heydrich

    Reinhard T.E. Heydrich Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.923
    Адреса:
    Česká Republika
    Вітаю шановні)
    Найімовірніше за все :модератор групи зробив обмеження на активність.Сам таке роблю,коли хтось в групі з якихось причин повинен трошки відпочити (від 12 годин і до 28 діб).
    Якщо це так,то тільки він може знати за що і на скільки Ви маєте обмеження.
    На скріні видно періоди обмеження.

    IMG_4625.png
     
    GINDENBURG подобається це.
  9. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.237
    Адреса:
    Украина
    Дякую за відгук - та така хоботня в усіх групах де я є... Модератори там різні 100%
     
    Reinhard T.E. Heydrich подобається це.
  10. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    315
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    847
    Повідомлення:
    2.993
    Адреса:
    Україна
    Значить всі змовилися проти вас. :confused:
     
    Omikron та Otryta подобається це.
  11. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.237
    Адреса:
    Украина
    Та то сам ФБ зробив, на реддіті вичитав, що таке буває 7, 30 днів, або рік. Останній варіант мене взагалі не влаштовує... :eek:
    Перепробував уже всі можливі варіанти і поради, поки нічого не допомагає... Ймовірно якісь ШІ боти глюкнуло.
    Я й не постив багато, 2-3 постів на день у 3х різних групах. Деколи навіть і фото трохи різні були і тексти.

    Не спробувати лише створити ще сторінку, може від імені сторінки буде давати публікувати дописи, але це звісно не точно.
    Створювати новий профіль якось не хочеться...

    Наразі у мене відкриті повідомлення, також я можу коментувати дописи. Постити можу лише, як анонімний участник, при чому в пості ФБ заблоковав можливість вставити будь-які посилання на мій профіль.
     
    Reinhard T.E. Heydrich подобається це.
  12. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    315
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    847
    Повідомлення:
    2.993
    Адреса:
    Україна
    То якийсь там бан, на мовчанку. Читайте електронку. Можливо туди пояснення прийшло.
     
    Otryta подобається це.
  13. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.237
    Адреса:
    Украина
    У відповідному розділі ніяких повідомлень немає. Тому й дивуюсь, бо особливих причин для такого бану немає. Роками роблю все однаково, ніяких особливих змін. Відгуки і скарги на це обмеження вже давав. Дичина повна. Геть те Ші з ботами подуріло. Як писав камрад вище звязатися напряму з службою підтримки неможливо, лише боти...
     
  14. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    315
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    847
    Повідомлення:
    2.993
    Адреса:
    Україна
    Тіньовий бан у пана.
    Я поки згадував, аж тиск підскочив.
    Почитайте, що воно і відпочиньте трохи;)
     
    GINDENBURG подобається це.
  15. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.237
    Адреса:
    Украина
    Печаль... :oops:
     
  16. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.237
    Адреса:
    Украина
    Проблема вирішилась сама собою. Той бан від фейсбуку тривав близько 5-7 днів, точний момент коли прилетіло не помітив, бо і листів/сповіщень ніяких не було...
     
    Hamer2109, LySS та Wadospyro подобається це.
  17. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.237
    Адреса:
    Украина
    Ще раз уточню, цей бан буде лише в тій групі? Не у всіх групах фейсбуку?

    Досі намагаюсь зрозуміти що відбулося, щоб не повторилося :rolleyes:
     
    Hamer2109 подобається це.
  18. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    315
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    847
    Повідомлення:
    2.993
    Адреса:
    Україна
  19. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.237
    Адреса:
    Украина
    Це точно? :eek: Бо виникла версія особистої неприязні одного з модераторів однієї з груп... Типу з групи не викидає, але робить неприємності.
     
  20. Featron

    Featron Leutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    844
    Лоти
      на продажу:
    592
      продані:
    1.704
    Повідомлення:
    1.248
    Адреса:
    Солнечный Город у моря
    Киньте ссылочку, что ж за тема такая любопытная?
     
  21. Reinhard T.E. Heydrich

    Reinhard T.E. Heydrich Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.923
    Адреса:
    Česká Republika
    Бан буде тільки в групі,яку модерує модератор
    Але якщо публікація або допис порушує правила ФБ,і хтось поскаржиться,то можна отримати обмеження на цілий акаунт(тобто ніде у ФБ не зможете писати,публікувати і т.д)
     
    GINDENBURG подобається це.