Финка ГДР

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Visioner, 8 чер 2026.

  1. Visioner

    Visioner Obergefreiter

    Повідомлення:
    375
    Адреса:
    Слобожанщина
    Доброго дня всем.
    Прошу помочь оценить нож туристический, он же финка производства бывшей ГДР.
    Состояние вроде не плохое.
    Но не могу найти их сейчас в продаже для понимания цены продажи.
    Есть пару штук но ОЛХ с ценой 2000 грн.+
    Буду благодарен за мнения по цене и ссылки на последние проходы.
     

    Images:

    1780754076600.jpg
    1780754076612.jpg
    IgromaNew, Kox 263-1, Instructor - Sun та 2 іншим подобається це.
    1. Алюминий, копаная, фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочта и Новая Почта - оплата усл...
      4200 грн.
    2. Комплект фиксации рук и ног, mla fastrap для полиции, производство Великобритания. Две ленты с велкр...
      150 грн.
    3. Стан по фото. Не бита, не ломана, без ремонтів та втручань. Багато оригінальної фарби фельдграу. При...
      4650 грн.
    4. Распродаж коллекции . Кожа мягкая , крепкая . Длина ремня = 1 метр 8 см . Пряжка бронзовая . Лично с...
      400 грн.
    5. Пряжка Гитлерюгенд раннего образца, производитель (Assmann RZM M4/39), в идеальном состоянии, в живу...
      12000 грн.
  2. Visioner

    Visioner Obergefreiter

    Повідомлення:
    375
    Адреса:
    Слобожанщина
    Описание примерно такое:

    В советское время привозились из ГДР.
    Чаще всего ножи изготавливались на предприятиях в округе Зуль (Suhl), заводах Foron или комбинате Leegebruch.
    Сталь лезвия - нержавейка.
    Рукоять изготовлена из наборного пластика имитирующего кость или рог с цветными проставками по краям.
    Ножны изготвлены из натуральной кожи с тиснением в виде оленя.
    На ножнах присутствует металлический наконечник.
     
    IgromaNew, \Lisovik/, Kox 263-1 та ще 1-му подобається це.
  3. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Вітаю.Ножик по гриби ходити,булку з ковбасою порізати.Почніть з 700грн.Хай щастить!:beer:
     
    Otryta, IgromaNew, Andrew1965 та 3 іншим подобається це.
  4. Visioner

    Visioner Obergefreiter

    Повідомлення:
    375
    Адреса:
    Слобожанщина
    Я добре розумію, що як ніж він не самий гарний.
    Як і всі ГДРівськи ножі того часу. І як ніж для чого б там не було, я б його собі особисто б не брав.
    Він скорійше буде довподоби поцінювачам вінтажу. А там критерії оцінки дещо інші.
    Може хто бачив десь проходи таких фінок за останній час. Я не знайшов.
     
    IgromaNew подобається це.
  5. Andrew1965

    Andrew1965 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    127
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    217
    Повідомлення:
    2.006
    Адреса:
    Київ
    Доброго, так Ви самі собі відповіли на свої питання - "Він скорійше буде довподоби поцінювачам вінтажу. А там критерії оцінки дещо інші." - "Есть пару штук но ОЛХ с ценой 2000 грн.+", перепрошую, а так взагалі це не ніж а скоріше сувенір.
     
    IgromaNew та Валерий Sk подобається це.
  6. Andrew1965

    Andrew1965 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    127
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    217
    Повідомлення:
    2.006
    Адреса:
    Київ
    Категорично не згоден, бо засміють...:beer:, але то може лише особисто моя думка :beer:
     
    IgromaNew подобається це.
  7. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    https://reibert.info/lots/oxotnichij-nozh-finka-schneider-solingen-germany.771141/
    Нормальну там ціну озвучили в 700.
    Тут нікер Золь пішлв отак... Стартаніть в 800 ну в 1000,методом "тику" якщо маєте іншу думку. Ніж ваш? Ваш! Можете і 5000 тисяч поставити. Але чи продасте?!
     
    IgromaNew, turist1967 та Andrew1965 подобається це.
  8. Visioner

    Visioner Obergefreiter

    Повідомлення:
    375
    Адреса:
    Слобожанщина
    Може ніж, може сувенір, може і те і друге.
    Та все ж більше цікавить ціна на данний час.
    Бо хочу продавати не з аукціона.
     
    IgromaNew подобається це.
  9. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.082
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    1000 грн
     
    IgromaNew, Blitzwinkel та Visioner подобається це.