Захід України

Тема у розділі 'Де копати?', створена користувачем YKY, 27 лют 2005.

  1. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1367
    Лоти
      на продажу:
    94
      продані:
    2.575
    Повідомлення:
    3.304
    Адреса:
    Galizia, Львівщина

    Я і мав на увазі "вбраний" в дерево.
    Я також знаходив з залишками дерева і знайомі копачі знаходили з залишками дерева.
    Веду до того, що напевне була непогана деревина для прикладів, або цех мав хороший матеріал, на відміну від інших виробників.
     
    minitarn3838 та 5нива5 подобається це.
    1. (в наявності 5 шт.)
      Совок лопатка тм Fiskars нова пластикова відмінно для пошуку на пляжі. Ціна за 1 шт.
      300 грн.
    2. (в наявності 5 шт.)
      Для монет 30 мм. Размер бокса 8.5х6 см. Пересыл на покупателе Новой почтой Укрпочтой постараюсь
      65 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Оригинальная заглушка для разъёма наушников Garrett At Pro/At Max/At Gold. Обратите внимание, уплотн...
      435 грн.
    4. Старательский лоток диаметр 38 см,..
      399 грн.
    5. Новая набедренная сумка для Вашего пинпоинтера и подарок …новый тренчик …смотрите другие мои лоты ес...
      425 грн.
  2. 5нива5

    5нива5 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1239
    Лоти
      на продажу:
    24
      продані:
    2.307
    Повідомлення:
    3.831
    Адреса:
    Волинь
    Вітаю. Прогулка нормальна
     

    Images:

    IMG_20260603_175844_207.jpg
    IMG_20260603_175934_223.jpg
    IMG_20260603_175921_815.jpg
    IMG_20260603_175926_397.jpg
    IMG_20260603_175930_308.jpg
    IMG_20260603_175938_205.jpg
    Jawist, ILVGdude, minitarn3838 та 3 іншим подобається це.
  3. 5нива5

    5нива5 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1239
    Лоти
      на продажу:
    24
      продані:
    2.307
    Повідомлення:
    3.831
    Адреса:
    Волинь
    Вітаю Копнув квадрат артилерійський. цікаво чий він? латунь.
     

    Images:

    IMG_20260605_210557_120.jpg
    IMG_20260605_210603_713.jpg
    IMG_20260605_210610_650.jpg
    IMG_20260605_210618_564.jpg
    Jawist, ХапалАнДаг, vvs50 та 3 іншим подобається це.
  4. DarkSide18

    DarkSide18 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    74
    Повідомлення:
    1.555
    Адреса:
    Житель планеты Земля
    Сьогодні трохи походив
     

    Images:

    PXL_20260607_140212005.jpg
    PXL_20260607_163004689.jpg
    флегМАТ, Jawist, Hirurg ss та 5 іншим подобається це.
  5. DarkSide18

    DarkSide18 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    74
    Повідомлення:
    1.555
    Адреса:
    Житель планеты Земля
    Може хтось підкаже що це?
    Важке, тому лишилось в лісі
     

    Images:

    PXL_20260607_151125562.jpg
    PXL_20260607_151127934.jpg
    PXL_20260607_151130363.jpg
    PXL_20260607_151132483.jpg
    PXL_20260607_151136992.jpg
    PXL_20260607_151410468.jpg
    PXL_20260607_151407688.jpg
    PXL_20260607_151413050.jpg
    PXL_20260607_151434436.jpg
    PXL_20260607_151435949.jpg
    PXL_20260607_151438731.jpg
    PXL_20260607_151439850.jpg
    Jawist та ТарасМ подобається це.
  6. 5нива5

    5нива5 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1239
    Лоти
      на продажу:
    24
      продані:
    2.307
    Повідомлення:
    3.831
    Адреса:
    Волинь
    вітаю. покопав трішки. вискочила фібула.
     

    Images:

    IMG_20260616_172548_471.jpg
    IMG_20260616_172558_223.jpg
    IMG_20260616_172603_460.jpg
    IMG_20260616_172618_201.jpg
    Manergeim, DarkSide18, Pyro та 14 іншим подобається це.
  7. DarkSide18

    DarkSide18 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    74
    Повідомлення:
    1.555
    Адреса:
    Житель планеты Земля
    Ніхто не хоче сьогодні в Дережичах копнути? До вечора є ще час