Radical Firearms RF-15 .223

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Hind244, 13 лип 2023.

  1. valmont1963

    valmont1963 Obergefreiter

    Повідомлення:
    329
    Адреса:
    Украина, Яготин
    Металевий звісно не закрутитьсят а фторопластовий без проблем)
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 11 шт.)
      Ящик PA-154, військовий контейнер для зберігання та транспортування мінометних мін калібру 120 мм Ви...
      800 грн.
    2. (в наявності 45 шт.)
      Ящик с 12.7 (50 Cal) а также из под взрываков NATO.ОТ Количества возможна скидка
      350 грн.
    3. Ящик з пвд ргн1 1985 року
      250 грн.
    4. (в наявності 9 шт.)
      Закордонний тубус з порохів пострілу для РПГ-7
      210 грн.
    5. (в наявності 27 шт.)
      Герметичні металеві ящики. Стан гарний. Приблизні розміри - Зовнішній 30/15.5/18см Внутрішній 28/14....
      260 грн.
  3. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Я помилявся - там зовсім інша різьба.
    Сьогодні з'ясував.
    Правда, це де що коштувало.
    Кому треба - пишіть в особісті повідомлення
     
  4. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Прошу шановне товариство розсудити.
    В двох прикріплених файлах огляд ствола RF-15.

    Є дві думки:
    1. Чорне - це бруд, а біле це чистий ствол.
    2. Чорне - це покриття ствола, а біле - це місця, де покриття стерлось. А ствол чистий.

    Заздалегідь дякую.



     
    akms1974 подобається це.
  5. valmont1963

    valmont1963 Obergefreiter

    Повідомлення:
    329
    Адреса:
    Украина, Яготин
    Чорне це покриття не бруд, настріл ще не великий, тому ще не витерлось.
     
    akms1974, F_R_A_G та Максим Каммерер подобається це.
  6. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Повідомлення:
    2.362
    Адреса:
    UA
    Так і є. Бруд можливо і присутній (бо якусь дрібну його кількість десь у кутах нарізів на такому відео неможливо розгледіти) , але його потенційна кількість явно не потребує якихось дій.
     
    akms1974 та Максим Каммерер подобається це.
  7. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Дякую за відповіді.
    Тоді ще одне питання:
    Чи нормально такий нерівномірний знос покриття ствола?
     
    akms1974 подобається це.
  8. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Повідомлення:
    2.362
    Адреса:
    UA
    На відео ствол низької якості. Він має досить значні коливання діаметру, концентричності по довжині. Тому деякі ділянки нарізів мають більше тертя і більший знос при проходженні кулі. Поля ж традиційно будуть мати більше тертя і зносу, ніж нарізи. Тому ствол просто не може рівномірно втрачати покриття. Тому так, це абсолютно нормально.
     
    Максим Каммерер подобається це.
  9. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Дякую.
    Дозвольте ще спитати.

    Це типова вада Radical Firearms RF-15, чи проблема винятково цього екземпляра?
     
    akms1974 подобається це.
  10. valmont1963

    valmont1963 Obergefreiter

    Повідомлення:
    329
    Адреса:
    Украина, Яготин
    Та нормальний ствол за свої гроші)
     
    akms1974 та Максим Каммерер подобається це.
  11. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Дякую.
     
    akms1974 подобається це.
  12. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Повідомлення:
    2.362
    Адреса:
    UA
    Це не вада. Просто якість виконання відповідає витратам на виробництво. І звісно вона типова для стволів такої цінової категорії. Нарізи є - вже добре. Це не важливо все, якщо купність влаштовує - все ок.
     
    akms1974, Unnamed Player, valmont1963 та ще 1-му подобається це.
  13. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Дякую.

    Взагалі так. Там, на мій погляд, мова йде про пару соток.
     
    akms1974 подобається це.
  14. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Повідомлення:
    2.362
    Адреса:
    UA
    Можливо навіть менше. Кажу ж, поки отвори в мішенях влаштовують, ствол ок. Яка його якість при цьому - це вторинне. Навряд чи радував би бездоганний на вигляд ствол, який б не давав купність, правда? А таке цілком можливо, наприклад, коли ствол затісний. Рівномірно, якісно затісним. І купність буде погана.
    В мене, наприклад, був ствол, в якого отвір каналу був настільки неконцентричний зовнішній поверхні, що з ним неможливо було використовувати глушники зроблені для цього калібру. Стінки ствола мали різницю в 2-3 мм. А стріляв просто чудово.
     
    Максим Каммерер, Kineas, akms1974 та ще 1-му подобається це.
  15. Olivera

    Olivera Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    120
    Адреса:
    Київ
    В мене такий самий стан на RF-15, настріл небагато перевалив за 1к
     
    Максим Каммерер подобається це.
  16. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Дякую.
     
  17. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Вітаю, шановне панство.
    Питання про ручний досилач затвору.

    Дивіться:
    я відтягую рукоятку заряджання
    потім, супроводжуючи її рукою, її відпускаю
    затвор, рухаючись уперед, виштовхує патрон з магазину, і досилає його в патронник
    патрон заходить в патронник і зупиняється
    затвор зупиняється позаду патрона, при цьому, через те, що затвор рухався повільно, зуб викидача не заскакує в проточку гільзи

    І, скільки б я не тиснув на кнопку ручного досилача затвору, я не дотисну затвор так, щоб зуб викидача заскочив в проточку гільзи.
    А отже: зброя не буде готова до пострілу.

    Зуб викидача заскакує в проточку гільзи тільки тоді, коли затвор швидко рухається під тиском зворотньої пружини.

    Тоді виникає питання:
    В чому сенс ручного досилач затвору?
     
  18. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Повідомлення:
    2.362
    Адреса:
    UA
    Сенс в тому, що на справній зброї досилачем вдається дослати набій в набійник так само, як і призвичайному циклі.
     
  19. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Дякую за відповідь.
    Але проблема не в дослати набій в набійник, а в тому, що зуб викидача категорично не хоче заскочувати в проточку гільзи.
    І зусилля пальця не достатньо щоб заставити його це зробити.
     
  20. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Повідомлення:
    2.362
    Адреса:
    UA
    Я про це і кажу. Бо повинно все ставати як слід.