Фроловка

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем viktor15, 2 чер 2026.

  1. viktor15

    viktor15 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    50
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    103
    Повідомлення:
    11.436
    Доброго!Люди цікавляться що може коштувати ,була знайдена на горищі старого будинку,фото покищо тільки такі!Дякую
     

    Images:

    IMG20260601223417.jpg
    IMG20260601223401.jpg
    IMG20260601223255.jpg
    IMG20260601223245.jpg
    IMG20260601223240.jpg
    IMG20260601223234.jpg
    IMG20260601223222.jpg
    IMG20260601223219.jpg
    IMG20260601223203.jpg
    IMG20260601223156.jpg
    IMG20260601223142.jpg
    IMG20260601223133.jpg
    IMG20260601223128.jpg
    David Jäger, Tartar, swat12 та 5 іншим подобається це.
    1. Обсуждался здесь: https://reibert.info/threads/remen.1248885/ Был подреставрирован, потому что родны...
      800 грн.
    2. Распродаж коллекции . Кожа мягкая , крепкая . Длина ремня = 1 метр 8 см . Пряжка бронзовая . Лично с...
      400 грн.
    3. Комплект фиксации рук и ног, mla fastrap для полиции, производство Великобритания. Две ленты с велкр...
      150 грн.
    4. Пряжка Гитлерюгенд раннего образца, производитель (Assmann RZM M4/39), в идеальном состоянии, в живу...
      12000 грн.
    5. Алюминий, копаная, фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочта и Новая Почта - оплата усл...
      4200 грн.
  2. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.082
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    Ціну скаже аукціон. Ставте з 10 тис. І посилання на лот сюди будь ласка.
     
    LySS, David Jäger, Tartar та 3 іншим подобається це.
  3. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    І бажано фото ствола в середині,і ще ВД-шкою пчихніть,може які клейма повилазять!
     
    LySS, David Jäger, Tartar та 2 іншим подобається це.
  4. enkolpion

    enkolpion Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    561
    І якби ще калібр знати...
     
    David Jäger та viktor15 подобається це.
  5. viktor15

    viktor15 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    50
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    103
    Повідомлення:
    11.436
    Пізніше додам інформаці
     
    David Jäger, Tartar, Blitzwinkel та ще 1-му подобається це.
  6. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Для оцінки важливо фото ствола з середини.
     
    David Jäger подобається це.
  7. Hudojnik

    Hudojnik Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    121
    Адреса:
    Могилёв Подольский
    Это Берданка! Переделка винтовки Бердан-2 в охотничье ружьё .
     
    Flesh, SergiyPSM, David Jäger та 3 іншим подобається це.
  8. олег пономаренко 2

    олег пономаренко 2 Schütze

    Повідомлення:
    14
    Не поганого стану берданочка,200 американських мінімум,скиньте сюди посилання на аукціон.
     
    David Jäger подобається це.
  9. viktor15

    viktor15 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    50
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    103
    Повідомлення:
    11.436
    Додаю фото в стволі був солідол раковин немае
     

    Images:

    IMG20260614183055.jpg
    IMG20260614183034.jpg
    IMG20260614183021.jpg
    IMG20260614183053.jpg
    IMG20260614183013.jpg
    IMG20260614183007.jpg
    IMG20260614160629.jpg
    IMG20260614160627.jpg
    IMG20260614160623.jpg
    IMG20260614160621.jpg
    IMG20260614160617.jpg
    IMG20260614160614.jpg
    IMG20260614160610.jpg
    LySS, Blitzwinkel, Flesh та 3 іншим подобається це.
  10. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Який калібр? Чи викидає екстрактор гільзу? Чи пробиває бойок капсюль. Потрібне фото ствола з середини. Не можу визначити дерево. Схоже чи то на сосну, чи на дуб.
    Попередньо по оцінці я б сказав так, оцінка 100 дол., але 200 дати не жалко.:D
    Ще калібр може додати-відняти 50 дол.
     
    David Jäger та klerik777 подобається це.
  11. viktor15

    viktor15 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    50
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    103
    Повідомлення:
    11.436
    Дерево схоже береза калібр 16
     
    Blitzwinkel та David Jäger подобається це.
  12. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Якщо береза, це краще ніж сосна чи дуб (дуб важкий, а сосна - дрова) в любому випадку, той хто купе , якщо довести для "душі" до пристойного стану, треба замовляти горіх, попадос ще в 100-200 дол.
    Як на мене (на мій особистий смак), 16 кал., це мінус.
     
    David Jäger та klerik777 подобається це.
  13. David Jäger

    David Jäger Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.104
    Адреса:
    UA
    Вітаю!
    Гарантовано 200!
    Але якщо для душі, то воно того варте!
    Це - як для сьогодення, а на ті часи це був поширений і досить модний калібр.
    В наші часи теж є не мало поцінувачів, але, дійсно, їх таки меншість в порівнянні з дванадцятим.
    З повагою.
     
    Криос, LySS, Прокоп01 та 2 іншим подобається це.
  14. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    300-400 долларів!
     
    Прокоп01 та David Jäger подобається це.
  15. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Я як раз навпаки мав на увазі. 16го калібра одностволок повно (як і 12го) . Можно в ідеальному стані знайти радянську переломку. (до речі, можливо в когось є ІЖК 1959 року?).А берданка була б цікава в більш дефіцитних калібрах (32, 28, 20). Щодо поціновачів 16го, і я поціновувач і теж маю німця.
    Дай Бог, але сумніваюсь. Це вартість реставрованої в горісі.
    Ви готові підтвердити 400 доларами?
     
    David Jäger подобається це.
  16. David Jäger

    David Jäger Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.104
    Адреса:
    UA
    Теж шукаю Іж-К1 у збереженому стані!

    Тож, повністю солідарний з Вами!!!
    З повагою.
     
  17. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.082
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    Це є Бердан. А тому ціна буде така, яку готовий дати покупець. Я особисто візьму участь в аукціоні, якщо він буде.
     
    LySS та Blitzwinkel подобається це.