Гвинтівка Воздушка Artemis 1000 в 5.5 мм

Тема у розділі 'Пневматична зброя', створена користувачем Kandar., 28 кві 2026.

  1. Продавец Kandar.

    Kandar. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    16
      продані:
    136
    Повідомлення:
    250
    Адреса:
    М. Львів
    Воздушка Artemis SR1000S в 5.5 мм

    Воздушки Нові

    ціна - 6600 грн

    характеристика:
    - клас - магнум
    - калібр - 5.5 мм
    - ствол - нарізний
    - одно зарядна
    - пружина - газова
    - приклад - пластик (полімер)
    - Тильник - резиновий
    - загальна довжина - 123 см
    - запобіжник - є
     

    Images:

    IMG_4456.jpeg
    IMG_4450.jpeg
    IMG_4454.jpeg
    IMG_4453.jpeg
    IMG_4455.jpeg
    IMG_4457.jpeg
    1. Пневматичний револьвер Remington 1875 року - це реалістична копія Remington 1875 року. Цей пневматич...
      11500 грн.
    2. Була на ммг АК пневматиці відповідно зайві отвори .Все сталь .По оплаті реквізити питайте в личку.
      4000 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Ремкомплект 6 колец мр 654
      200 грн.
    4. (в наявності 4 шт.)
      Шарики гамо 250 шт в коробке,кал 4.5 мм , цена за упаковку
      160 грн.
    5. Тренувальна переломка заготовка на базі Иж 38, калібру 4.5 нарізи ідеальні ,стріляє добре на свої п...
      9500 грн.
  2. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.340
    Адреса:
    Слобожанщина
    Доброго дня. Внаявності, скільки видає м/с?
     
    Kandar. подобається це.
  3. Продавец Kandar.

    Kandar. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    16
      продані:
    136
    Повідомлення:
    250
    Адреса:
    М. Львів
    Так в наявності, швидкість грамовою пулею +/- 250 м/с
     
  4. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.340
    Адреса:
    Слобожанщина
    Доброго дня. Трохи влізу в тему. Взяв собі дану гвинтівку. Що скажу, для своєї категорії не погана, не брикається, не шумна, нічого не дзвенить, спуск не скажу що м'який але не дубовий, плавний. На фото кучка 20 метрів.
     

    Images:

    IMG_20260528_203501.jpg
    Konotop79, sohey, Серый 67 та ще 1-му подобається це.
  5. sircher9958

    sircher9958 Schütze

    Повідомлення:
    41
    Адреса:
    Київ
    Вітаю шановне товариство,
    проясніть, будь ласка, чи не потрібна дозвільна система на воздушки під калібр більше 4,5? Тобто під пулі 5,5 мм і т.д.?
     
  6. Djamal

    Djamal Schütze

    Повідомлення:
    11
    Потрiбен дозвiл.
     
    sircher9958 подобається це.
  7. sircher9958

    sircher9958 Schütze

    Повідомлення:
    41
    Адреса:
    Київ
    Зрозумів, дякую.