Вибір першого Карабіну

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Sila_888, 31 тра 2026.

  1. Sila_888

    Sila_888 Oberschütze

    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Odessa
    Бажаю всім здоровʼя!!!Потребую допомоги у шановного товариства!хочу придбати карабін,щось з такого типу!поки що бюджетний варіант на прикладі того що прикреплю тут в повідомленні!
     

    Images:

    IMG_7633.png
  2. Цікаві лоти

    1. Втулка для чистки карабинов на базе AR Dewey AR Link Cleaning pin - удерживает в открытом положении...
      660 грн.
    2. Развертка казны 7,62*25 сталь инструментальная
      1800 грн.
    3. (в наявності 50 шт.)
      Щётка для чистки оружия! Производитель Otis!! USA! Есть в количестве! Вопросы в личку!
      70 грн.
    4. Патчи RecOil для чистки оружия. Сделаны из 100% котона. В упаковке 600 шт.
      390 грн.
    5. Развертка казенника 7.62*54 Мося, сталь 9хс. форма бутылки
      2900 грн.
  3. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    У мене такий.
     
    Sila_888 подобається це.
  4. Sila_888

    Sila_888 Oberschütze

    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Odessa
    Як він вам?чи дооснащували?
     
  5. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    У мене трохи інший, але такого ж штибу.

    Як на мене, для початку обійтись розумним мінімумом:
    1. Коліматор. (можливо загонник)
    2. Механічні цілик і мушка (при загоннику для них може не залишитися місця). Але вони потрібні, для аварійних випадків. Можливо поставити під 45 градусяв
    Я коліматор купляв на швидкоз'ємному кріплені, щоб, в разі виходу його з ладу, швидко його зняти.
    3. Антабки для того ременя, який ви будете собі купляти. Мій ремінь йшов з карабінами, але я поставив на нього, і на карабін QD-антабки. Вони зручніші, а не дзвинять.
    4. Декілька магазинів. На 20, 30, чи більше набоїв. Хтось бере всі різної вместимості, хтось - всі однакові.
     
    LySS, Hamer2109 та Sila_888 подобається це.
  6. Sila_888

    Sila_888 Oberschütze

    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Odessa
    Подивився огляд на цей карабін,наче дуже не погана навіть не дивлячись на гарну ціну!!їсть бойовий патрон 5.56,що не дуже законно але в нинішніх реаліях не може не радувати,і багато вдосконалень можна зробити з нею.Гарі ттх і стрілкові показники.
     
    akms1974 та LySS подобається це.
  7. Sila_888

    Sila_888 Oberschütze

    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Odessa
    Отримав вчора дозвіл на придбання нарізного,а з вибором карабіну не визначився!!можливо хоть продає щось в бюджеті 1000-1500$ могли би обговорити.
     
  8. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    До чого у вас лежить душа?

    Якщо говорити про "дорослі" калібри:
    Щось подібне до АК?
    Щось подідне до AR-15?
    Болтовик?
    Зі скобою Генрі?
    Напівавтомат в пістолетному калібрі?
    Напівавтомат на кшталт Browning чи Sauer на 3-5 набоїв (але це за межами бюджету)

    Чи мілкашка?
    Напівавтомат?
    Болтовик?
    Зі скобою Генрі?
     
    Останнє редагування: 12 чер 2026
    LySS, akms1974 та Sila_888 подобається це.
  9. Sila_888

    Sila_888 Oberschütze

    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Odessa
    На базi AR-15,все iнше не до душі на часі.
     
    Hamer2109 та akms1974 подобається це.
  10. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Сходіть в магазин покрутіть в руках, купіть який сподобається.
     
    LySS та Sila_888 подобається це.
  11. Sila_888

    Sila_888 Oberschütze

    Повідомлення:
    33
    Адреса:
    Odessa
    Те що подобається коштує 180.000грн))
     
  12. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.979
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    На ті гроші що є....
    На цю тему є дуже багато анекдотів і притч.
     
    Kineas та akms1974 подобається це.