пряжка на оцінку

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Paul_Gudvin, 26 тра 2026.

  1. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Вітаю! Скільки може коштувати така пряжка?
     

    Images:

    IMG_1032.jpeg
    IMG_1033.jpeg
    IMG_1034.jpeg
    IMG_1035.jpeg
    IMG_1036.jpeg
    IMG_1037.jpeg
    Прокоп01, Komplekt, ARROW та 7 іншим подобається це.
    1. Материал: Полиуретановая смола ,сталь Состояние: По фото Местонахождение: Киев Оплата: На карт...
      500 грн.
    2. Стан по фото. Немає плоскої пружини та що в ручці знаходиться- предохранітєля та шептала.
      30000 грн.
    3. Наган под жевело 1912 год ,приятное состояние ,доки в комплекте +40 шт , жевело.
      35000 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      350 грн.
    5. Револьвер системи Лефоше.під реставрацію.
      4000 грн.
  2. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Нема думок? Я ж правильно розумію, пряжка королівської гвардії румунії, хоч і антуражна, але коштує щось?
     
    Прокоп01 та evgeny*** подобається це.
  3. SNH

    SNH Obergefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    173
    Повідомлення:
    55
    Адреса:
    Ukr
    Прикольный антураж на любителя, круг собирателей румынов не такой широкий , как и собирателей расколколбаса, предположу 750 грн, если что готов подтвердить банкнотами свою оценку
     
    Фон Рунштедт, evgeny*** та Paul_Gudvin подобається це.
  4. СTydfil енt

    СTydfil енt Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    14
    Повідомлення:
    148
    Адреса:
    Украина
    Будет на аукционе, Скиньте пожалуйста ссылку
    С ув
     
    Paul_Gudvin подобається це.
  5. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.752
    Адреса:
    Запорожье
    Прострелена з середини. Теоретично, таке малоймовірно, але можливо (коли постріл в спину і куля пройшла все тіло).
     
  6. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Прокоп01 подобається це.
  7. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.752
    Адреса:
    Запорожье
    Зразу стала зрозуміла вартість однієї дирки.:D:beer:
     
    Фон Рунштедт та Paul_Gudvin подобається це.
  8. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Як казав трудовик , дирка - в сраці, а тут отвір:D:beer: Виставив з ціни за яку не жаль віддати, пряга цікава як не крути)
     
    Oprishok та Прокоп01 подобається це.
  9. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.752
    Адреса:
    Запорожье
    Отвір - це якщо акуратно сверлом просверлити. А якщо простреликети кулею, шо прягу, що сраку - там буде дирка.:D
     
    Tamerlan25, Paul_Gudvin та SNH подобається це.