Знахідки із старого горища

Тема у розділі 'Горище', створена користувачем Nikolas1, 25 тра 2026.

  1. Nikolas1

    Nikolas1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    44
      продані:
    275
    Повідомлення:
    3.826
    Адреса:
    Україна
    Вітаю ! Трапилася нагода перевірити одне горище , яке ще памʼятає часи Франка Йосифа. Хотів би підказки по кількох предметах : гільза схоже рядянська 152 на ДСВ ? Може хтось підкаже із визначенням пляшки на другому фото (з глиняною вже розібрався , ця на ПСВ ) ?
     

    Images:

    IMG_5090.jpeg
    IMG_5091.jpeg
    IMG_5092.jpeg
    IMG_5093.jpeg
    IMG_5094.jpeg
    IMG_5095.jpeg
    IMG_5096.jpeg
    IMG_5097.jpeg
    \Lisovik/, Oprishok, GINDENBURG та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Сталь, длина 17,5 см, клейм не обнаружил, фото на листе в клетку для масштаба Не смотря на кажущуюся...
      950 грн.
    2. До Вашої уваги Тарілка під перші страви, зі столовой для составу бійців Wehrmacht. Тавро підглазурне...
      1450 грн.
    3. Отличное блюдо от известнейшего в Рейхе производителя! Фирма существует и по ныне! Без сколов и трещ...
      2340 грн.
    4. Котелок мідний старовинний вінтажний виробництва Франціі Не тече. Вага 415 гр.
      650 грн.
    5. До вашої уваги велика кружка 0,5l офіцерської столовой вермахту. Тавро підглазурне Bavaria 1942 Добр...
      5500 грн.
  3. Nikolas1

    Nikolas1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    44
      продані:
    275
    Повідомлення:
    3.826
    Адреса:
    Україна
    Також прошу допомоги у визначенні періоду планшетів , менший планше схожий на РККА 1941-45 ? Більший планшет післявійна ?
     

    Images:

    IMG_5104.jpeg
    IMG_5105.jpeg
    IMG_5106.jpeg
    IMG_5107.jpeg
    IMG_5108.jpeg
    IMG_5109.jpeg
    IMG_5111.jpeg
    IMG_5112.jpeg
    IMG_5113.jpeg
    IMG_5114.jpeg
    IMG_5115.jpeg
    IMG_5116.jpeg
    Oprishok, GINDENBURG та antykvar_2009 подобається це.
  4. Nikolas1

    Nikolas1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    44
      продані:
    275
    Повідомлення:
    3.826
    Адреса:
    Україна
    Також ось такі старі фуражки , друга судячи по ґудзиках лісники 1940-50 рр , а перша - ґудзик з гербом СРСР , можливо міліція чи ВОХР ?
     

    Images:

    IMG_5117.jpeg
    IMG_5118.jpeg
    IMG_5119.jpeg
    IMG_5120.jpeg
    IMG_5121.jpeg
    IMG_5122.jpeg
    IMG_5123.jpeg
    IMG_5124.jpeg
    IMG_5125.jpeg
    Oprishok, GINDENBURG та antykvar_2009 подобається це.
  5. EveningALERT

    EveningALERT Oberschütze

    Повідомлення:
    15
    Адреса:
    luca.kyiv@gmail.com
    Вітаю!
    Гільза скоріше від німецької 150мм польової гаубиці SFH 18, по капсулю є відмінність.
    З повагою!
     
    ТарасМ, GINDENBURG, Nikolas1 та 2 іншим подобається це.
  6. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Otryta, ФИШЕР, GINDENBURG та 4 іншим подобається це.
  7. Nikolas1

    Nikolas1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    44
      продані:
    275
    Повідомлення:
    3.826
    Адреса:
    Україна
    Вітаю ! Підігнали ось такий вермахтовий ящичок, знайдений при демонтажі старої будівлі . Від чого може бути ? Щось по артилерії ?
     

    Images:

    IMG_5503.jpeg
    IMG_5504.jpeg
    IMG_5501.jpeg
    IMG_5502.jpeg
    IMG_5505.jpeg
    Oprishok, Komplekt, Deich та ще 1-му подобається це.