Вітаю. Попався такий Гевер без маркировки на рессівері, підкажіть будь ласка що за різновид? З клейм знайшов поки що тільки те що на фото,затвор з магаз.коробкою на одному номері. Дякую
Доброго.Мені гугл видає,що може бути брак чи ремонт того часу(без маркировки та року випуску на рессівері).Може хто більше володіє інфою,то будь ласка поділіться.Дякую
1. ...Польща одержала після ПСВ від Франції ВСЮ трофейну німецьку стрілецьку зброю ...якась частина гевЕрів (довгих) була розкомплектована, часина перероблена у К.Б. Взор 1898А (Karabin wz.1898a) "...Польська версія німецької довгоствольної гвинтівки GEW 98. Спочатку виготовлялася на заводі PFK Warsawa на оснащенні, знятому з (Імперського німецького) Королівського арсеналу в Данцигу в 1922 та 1923 роках. (всі напівфабрикати та готові частини теж дісталися Польщі) На той час було виготовлено 22 000 гвинтівок, причому ранні гвинтівки все ще були оснащені ціликами Lange. Пізніша партія в 44 500 була виготовлена на заводі FB Radom у 1936–1939 роках. Вони були оснащені тангенційними ціликами..." ...так от - поляки стирали з гвинтівок німецьке маркування... 2. ...срср мав деяку кількість (затрофеєних ЦР по ПСВ) німецьких гевЕрів 98... навряд чи ці гвинтівки перероблялися...(??) АЛЕ - арсенали ТЕЖ знищували німецьке клеймО... зустрічалося таке... З.ЬІ. ...100/500 - СПОЧАТКУ це була німецька гвинтівка. ...якось тАк бачиться...