Усім доброго! Знов каюсь за такі фото.Знайшов в одному місці різні штики/багнети.Чи ручкі від них.Буду вдячен.
Схоже на руків"я штик-ножа до Гра зразку 1874р(світл.2,3)...https://www.google.com/search?q=шти...0i22i30l7.13810j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8