Вітаю Нагадайте, будь ласка, до якого періоду відноситься барабан з такими клеймами; вото с двох барабанів Дякую
Доброго дня. На мою думку, перший барабан старий , округли числа клейм, другий з угловими цифрами більше новий, после сімки йде Їжевський трекутник
...як на мене : обидва барабани міжвоєнного періоду - ссср/ранній ссср... перший (фото1 пост1) - переклеймлений (новИм - незрозумілим) номером ... другий - явно ссср, бо - з префіксом (кирилічними літерами)... ...але там Є клєймо, схоже на Польське (трофей 39 року ?? - ), якось тАк бачиться...
Дякую Виставив на продаж, кому цікаво; для камрадів, які прийняли участь в обговоренні, буде знижка 5%; https://reibert.info/threads/baraban-rn-nagan-pod-shtatnyj-boepripas-7-62-38.1574173/