Електродитонатор

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем Pfm, 11 тра 2026.

  1. Pfm

    Pfm Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    344
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    697
    Повідомлення:
    1.227
    Адреса:
    Украина
    Підскажіть, що це таке.
     

    Images:

    IMG-20260511-WA0048.jpg
    1. 300 грн.
    2. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    3. ММГ підривника
      400 грн.
    4. Стан по фото,в одній чека витягується(по фото),інші нічого не витягувалося.
      400 грн.
    5. 55 грн.
  2. sven1984

    sven1984 Obergefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    40
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    75
    Повідомлення:
    87
    Адреса:
    Україна
    Електро детонатор промисловий різьбовий від нього лишився корпус без дитонатора в ньому залишився електро сірник
     
    AK-725 та duke6kirill подобається це.
  3. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.711
    Адреса:
    Черкасская обл. Белозерье
    Бажаю. Можна якісь картинки такого ЕДП-р, т.к. на совковий не схоже, й в сусідній темі на другому фото видно, що виріб цілий https://reibert.info/threads/spravochnik-po-sovremennym-vop.85523/page-20 Плюс "на око", різьба ліва, й явно не М10х1, здається не радянщина.
     
  4. Pfm

    Pfm Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    344
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    697
    Повідомлення:
    1.227
    Адреса:
    Украина
    Кажуть хлопці що на італмасах схожі бачили. З пов.
     
    инженер_капитан та 1985demon66 подобається це.
  5. инженер_капитан

    инженер_капитан Oberschütze

    Повідомлення:
    15
    Адреса:
    Украина
    Не пишите чепуху, это детон италмаса 100%, снаряжен тэном, этот детон мощнее эдп и осколки от него потолще будут. На резьбу прикручена переходная втулка от бч.
     
    Юра К, Bangalor, Instructor - Sun та 2 іншим подобається це.