Електродитонатор

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем Pfm, 11 тра 2026.

  1. Pfm

    Pfm Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    344
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    697
    Повідомлення:
    1.227
    Адреса:
    Украина
    Підскажіть, що це таке.
     

    Images:

    IMG-20260511-WA0048.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Макеты двух минометных мин 50 мм Германия. Почищены и помыты. На двух макетах видны клейма и надписи...
      300 грн.
    2. Макет снаряда от сорокопятки Бронебойный
      400 грн.
    3. ММГ 57мм.ЗІС 2 Клейма,На дульці гільзи є тріщини Стан на фото.
      4200 грн.
    4. Бронебойный 7,5 см Макет
      1250 грн.
    5. Ммг макет 50мм міни вермахт. Хороший стан. Купа клейм як на взриваку так і на корпусі. В тому числі...
      550 грн.
  3. sven1984

    sven1984 Obergefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    40
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    75
    Повідомлення:
    87
    Адреса:
    Україна
    Електро детонатор промисловий різьбовий від нього лишився корпус без дитонатора в ньому залишився електро сірник
     
    AK-725 та duke6kirill подобається це.
  4. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    1.711
    Адреса:
    Черкасская обл. Белозерье
    Бажаю. Можна якісь картинки такого ЕДП-р, т.к. на совковий не схоже, й в сусідній темі на другому фото видно, що виріб цілий https://reibert.info/threads/spravochnik-po-sovremennym-vop.85523/page-20 Плюс "на око", різьба ліва, й явно не М10х1, здається не радянщина.
     
  5. Pfm

    Pfm Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    344
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    697
    Повідомлення:
    1.227
    Адреса:
    Украина
    Кажуть хлопці що на італмасах схожі бачили. З пов.
     
    инженер_капитан та 1985demon66 подобається це.
  6. инженер_капитан

    инженер_капитан Oberschütze

    Повідомлення:
    15
    Адреса:
    Украина
    Не пишите чепуху, это детон италмаса 100%, снаряжен тэном, этот детон мощнее эдп и осколки от него потолще будут. На резьбу прикручена переходная втулка от бч.
     
    Юра К, Bangalor, Instructor - Sun та 2 іншим подобається це.