Куплю порожні коробки від комерційних патронів .300 Win Mag (+)

Тема у розділі 'Куплю для релоадінгу', створена користувачем Hacheta, 22 лют 2026.

Статус теми:
Закрита.
  1. Продавец Hacheta

    Hacheta Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    277
    Адреса:
    Киев
    Слава Україні!

    Потрібна* невеличка кількість порожніх картонних коробок від мисливських/спортивних патронів калібру .300 Winchester Magnum.
    Десь приблизно 10-20 штук.
    Цікавлять виключно цілі, в більш-менш пристойному стані.
    І неодмінно зі вставками всередині, в які встромляють патрони/гільзи :)

    Дуже добре як знайдуться коробки від патронів Federal, Geco, Hornady, Lapua або Norma.
    Не обов'язково щоб всі однакові.

    * це означає – куплю за гроші :)

    Пропозиції надсилайте будь ласочка в приват.
     
    Філ1987 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Дозатор б/в. Особисто я не користувався.
      800 грн.
    2. Кулі з одного цинку Депульовані Лот на 100шт
      5500 грн.
    3. Пули 7,62 ТТ, ППШ… 100 шт
      1550 грн.
    4. (в наявності 1000 шт.)
      Гільзи 5,45х39. Не стріляна. Капсуль - цілий.
      10 грн.
    5. (в наявності 5 шт.)
      Чаша для пороха "Универсальная". Подойдетдля нарезных РАЗНЫХ КАЛИБРОВ.Очень удобная в прим...
      125 грн.
  3. Патриот-1

    Патриот-1 Obergefreiter

    Повідомлення:
    55
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня.
    Коробки ще цiкавлять?
    З пов.
     
  4. Продавец Hacheta

    Hacheta Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    277
    Адреса:
    Киев
    Так, якщо у пристойному стані :)
     
  5. Патриот-1

    Патриот-1 Obergefreiter

    Повідомлення:
    55
    Адреса:
    Украина
    Коробки от Geco
     
  6. Продавец Hacheta

    Hacheta Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    277
    Адреса:
    Киев
    Тема закрита. Всім дуже вдячний :)
     
    Патриот-1 подобається це.
Статус теми:
Закрита.