Глушник до Форт 20.

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем slawuta5, 13 тра 2026.

  1. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Вітаю колег. Замовив собі Форт 20 з різьбою на стволі тож варто подумати про глушник/саунд модератор, але в українських виробників не знайшов. Тож питання просте - може не там шукав - може покеруєте з керунком пошуку.
     
    casperovi4 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Нова. Не використовувалась. Купувалась за 220 уе + доставка та митний збір вийшло 260 уе. Начальна...
      8000 грн.
    2. (в наявності 36 шт.)
      Використовується для хімічного оксидування поверхонь виробів зі сплавів на основі заліза, що містять...
      427 грн.
    3. Цилиндрическая развертка Ф-8мм. изготовлена из самого прочного и износоустойчіивого материала - инст...
      180 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      BALSIN Stockoil Dark Brown для деревини Повертає дереву водостійкі властивості і несприйнятливість д...
      289 грн.
    5. (в наявності 100 шт.)
      Ерши 5,45 штатного пенала ак-74. Оригинальные, штатные, советского производства. Состояние новое. Ц...
      130 грн.
  3. Вуди87

    Вуди87 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.559
    Питання яка різьба і що ви від нього очікуєте??
    В моїх темах був від Форт14 но від бойового!
    І правильно називається та приблуда «Прибор зниження звуку Пострілу ПЗРЗП»! По пам’яті можу сказати що в «0» він не прибирає звук!
     
    Петр Сидоров подобається це.
  4. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Я створив тему не для того щоб мені читали лекції та вчили "наукових" назв пристроїв що зменшують звук пострілу, а для того щоб отримати інформацію де я можу придбати глушник до двадцятого Форта. А різьба - Gwint: 14x1L.
    І на останок - зі зброєю маю до чинення від сьомого року життя коли мій дідусь забрав мене на стрілецько-мисливський стенд що був на Татарці.
     
  5. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.573
    Адреса:
    Україна
    тобто Форт20 знайшов у вінницьких виробників, а "глушник" в них не знайшов... бувають дива в житті.:D
     

    Images:

    P_20161020_163731.jpg
    P_20161020_163744.jpg
    F_R_A_G, akms1974 та casperovi4 подобається це.
  6. Вуди87

    Вуди87 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.559
    Буває і таке!!
    Це точно такий як йде до Форт 14ТП!!
    На заводі ще можуть відмовляти так як це йде спец-пристрій!!
     
    akms1974 подобається це.
  7. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    8.849
    Адреса:
    Украина
    В Україні роблять AF tactical та Steel, це те що я сам бачив.
    Розміри різьби там є різні.
     
    F_R_A_G, slawuta5, akms1974 та ще 1-му подобається це.
  8. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.573
    Адреса:
    Україна
    воно на любу 9ку стане, якщо різьба співпадає. На фото там і шматок Форт-14тп))
     
    akms1974 подобається це.
  9. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Пістолет замовив у місцевого дистриб'ютора - https://www.gun-center.pl/pl/searchquery/fort+20/1/default/5?url=fort,20, а глушника з такою різьбою в них нема.
     
    akms1974 подобається це.
  10. Чехус

    Чехус Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    363
    Адреса:
    Словакия
    Года полтора назад созванивался с AFT. Ну нет проблемы изготовить под любую резьбу. Чуть дороже и чуть дольше подождать.
    Предположу, что любой вменяемый производитель предлагает такую услугу.
     
    slawuta5, Unnamed Player, casperovi4 та ще 1-му подобається це.
  11. Basmach

    Basmach Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    103
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    187
    Повідомлення:
    3.786
    Адреса:
    Украина
    Всем добра! Только вы не забывайте что нужно не просто глушитель ,а глушитель с бустером. Без него он тоже будет стрелять,но после каждого выстрела придется перезаряжать в ручную! В бустеры у нас мало кто делает. Он же на фото внизу с права!
     

    Images:

    IMG_7464.jpeg
    slawuta5 та German Stein подобається це.
  12. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Сьогодні заплатив та забрав 20260619_121652.jpg комплект і на додаток відразу відстріляв.
     
    Unnamed Player, German Stein та akms1974 подобається це.
  13. akms1974

    akms1974 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Тайга
    Спортивний?

    З повагою, Сергій!
     
    Prado та slawuta5 подобається це.
  14. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Ні.
     
    German Stein та akms1974 подобається це.
  15. German Stein

    German Stein Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    2.369
    Адреса:
    киев
    В яку суму став Форт?
     
    akms1974 подобається це.
  16. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    З глушником 1000$.
     
    German Stein, Петр Сидоров та akms1974 подобається це.