Чия фляга

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем сєрьога, 11 тра 2026.

  1. сєрьога

    сєрьога Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    309
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    573
    Повідомлення:
    6.428
    Адреса:
    Місто Лева
    Доброго всім заглянувшим!))
    Хто мудріший підкажіть будь ласка, сама фляга з твердого пластику, але відливка якась шкараднувата, чохол трохи ліпший, маркувань нема... Це щось фабричне чи кооперативне?)) І якої країни?
    IMG_20260511_172142.jpg IMG_20260511_172149.jpg IMG_20260511_172219.jpg IMG_20260511_172238.jpg IMG_20260511_172308.jpg IMG_20260511_172323.jpg IMG_20260511_172438.jpg IMG_20260511_172540.jpg IMG_20260511_172522.jpg
     
    valerka та ТарасМ подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    2. 400 грн.
    3. 250 грн.
    4. Знайдено на копі Не чищена зовсім Стан на фото
      1700 грн.
    5. Ложевая пружина, клеймо молоток , есть корозия на цилиндрическом штоке. Пересыл лота новой почтой -...
      500 грн.
  3. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    2.550
    Здравствуйте, напоминает израильскую М80, но с нетипичной крышкой и без штатных маркировок. Чехол не похож на штатный.
     
    Montigomo, TarASha, Nielssen та 3 іншим подобається це.
  4. tivton

    tivton Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    754
    Адреса:
    Київ
    Вітаю. Підтримаю попереднього коментатора. Схожа ізраільську, але без маркування може означати варіант для цивільної оборони. Чохол, якщо рідний, то теж з тієї історії.
     
    duke6kirill та сєрьога подобається це.