Стреляные бб снаряды, вопрос

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем Ярослав54321, 2 тра 2026.

  1. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.157
    Адреса:
    Украина
    Такой вопрос вот, как стреляные снаряды 40мм могли оказаться почти в одном месте вперемешку с частями от самолетов (все это около аэродрома). Аэродром советский, признаков что его использовали немцы/румыны нету. Это что ходили по полю собирали стреляные снаряды. Конечно наверное могли стрелять по проезжающей мимо колонне наверное... Еще у половины снарядов носики примяты
     
  2. Цікаві лоти

    1. Резьба внутренняя рукоятки М 24 магнитный металл в идеальном состоянии +4 родних гвоздя .
      4000 грн.
    2. Стан на фото.
      700 грн.
    3. Взрыватель немецких противотанковых мин tmiz 42 сработанный,окрас родной.
      150 грн.
    4. 160 грн.
    5. Бакелитовая коробочка под 6 немецких взрывателей S. Mi. Z. 35. Внутри сохранилась этикетка.
      900 грн.
  3. SergZSK

    SergZSK Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.657
    Адреса:
    Харків
    Вітаю!
    Якщо калібри 45 або 37 мм, то може бути два варіанти:
    - гільзи після пристрілки бортового озброєння під час його ремонту 1.jpg 2.jpg ;
    - гільзі від зенітних установок 37 мм 3.jpg .
    Якщо все-таки 40 мм, то це може бути від шведської зенітки "Bofors", Bofors_40mm_gun.jpg яку США поставили за ленд-лізом понад 5500 штук та додатково було організовано випуск їх неліцензійних копій на заводах №4, №8, №232 та №586 НКВ.
     
    duke6kirill, Falconer, Stach та 2 іншим подобається це.
  4. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.157
    Адреса:
    Украина
    Калібр 40мм аєрокобра чи 37мм. 37 таки
     

    Images:

    1777761316042362062554681337049.jpg
    Останнє редагування: 3 тра 2026
  5. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.157
    Адреса:
    Украина
    Якщо я звісно не помиляюся що це від аєрокобри
     
    valerka подобається це.
  6. SergZSK

    SergZSK Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.657
    Адреса:
    Харків
    Озброєння Bell P-39 Airacobra:
    - 37-мм гармата M4 (30 набоїв) або 20-мм гармата HS-404 (у модифікації P-400 — 60 набоїв).
    - 12,7 мм кулемети Browning M2 (боєприпаси 200-270 набоїв на ствол), від двох до чотирьох кулеметів, залежно від модифікації.
     
    флегМАТ, Falconer, TarASha та ще 1-му подобається це.
  7. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.157
    Адреса:
    Украина
    Да 37 мм