З погону чи рукава форми по Вермахту?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем liman, 26 кві 2026.

  1. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Доброго вечора
    Товариство підкажіть такі залишки форми що це за звання могло бути?

    Найдено на горищі
     

    Images:

    IMG_0677.jpeg
    IMG_0678.jpeg
  2. Цікаві лоти

    1. Шабля СРСР.В нормальному стані.Трохи почищена.Пружинить.Дерево ручки--новороб.Клеймо показав.На лез...
      6500 грн.
    2. Кортик морской (Kriegsmarine) офицерский обр. 1938 г., производитель - Карл Айкхорн Золинген (Carl E...
      74800 грн.
    3. все в оригинале ,хорошее состояние ,цвет рыжий или темно вишневый
      1849 грн.
    4. Штик
      13000 грн.
    5. Отличный подарок себе в коллекцию или любителю тематики Длина в сложенном виде 12 см, в раскрытом -...
      480 грн.
  3. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    62
    Повідомлення:
    6.749
    Адреса:
    Bassarabia Cetatea-Alba
    Вторая, нижняя с завитушкой, как по мне, то с обшлага рукава морской формы. Хотя бы примерный регион находки?
     
  4. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Бродівський котел горище хати
     
  5. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.082
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    По первому фото - не совсем прнятно. По второму - возможно Итальянская армия, чин - капитан. Во флоте капитан-лейтенант. ИМХО.
     
    ivanov1, duke6kirill, minitarn3838 та ще 1-му подобається це.
  6. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    103
    Повідомлення:
    5.425
    Адреса:
    Україна
    Доброго!
    Не буду стверджувати на 100%,але по першому предмету припущу, що може бути шиття на петлиці мундиру міжвоєнної Польщі. Щось на кшталт такого
    pulkownik_wz36.png 135_5189.jpg
    З повагою,
     
    duke6kirill та liman подобається це.
  7. redut73

    redut73 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    80
    Повідомлення:
    1.504
    Адреса:
    UA.
    Вітаю. Ви не перший день на форумі. Зворотня сторона додал б більше інформації.
     
    liman подобається це.
  8. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Згідний
    Фото вислав товариш а він не дуже з смартфоном дружить.

    буду в селі то спробую порухати питання
     
    redut73 подобається це.
  9. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.973
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...не впевнений, що це взагалі від військової форми ??
    ;):rolleyes::beer:
     
    redut73 подобається це.