Підкажіть будь ласка що це ?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Olena@, 27 кві 2026.

  1. Olena@

    Olena@ Schütze

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    6
    Адреса:
    Львівська
    Підкажіть будь ласка що це таке
     

    Images:

    IMG-20260427-WA0014.jpg
    IMG-20260427-WA0013.jpg
    1. Барабан наган під 7,62#38 склад Клеймо зірка номерів нема
      11300 грн.
    2. Вашему вниманию ММГ ТТ-33 выпущенного в 1943-м году, деактива “Балаклея”. Деактив "Балаклея&quo...
      41000 грн.
    3. Состояние хорошее
      600 грн.
    4. Магазин ствол Р.08. Нарізів немає. Зняті. Нібито оригінальний
      950 грн.
    5. Дуже не часта запчастина на Walther p38: кришка затвору в чудовому стані
      5000 грн.
  2. Историк85

    Историк85 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    333
    Лоти
      на продажу:
    77
      продані:
    809
    Повідомлення:
    295
    Адреса:
    Суми
    Антена з РЕБу
     
    Bangalor, ТарасМ, Криос та 3 іншим подобається це.
  3. Olena@

    Olena@ Schütze

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    6
    Адреса:
    Львівська
    Ніби не з ребу
     
  4. Историк85

    Историк85 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    333
    Лоти
      на продажу:
    77
      продані:
    809
    Повідомлення:
    295
    Адреса:
    Суми
    Саме з РЕБу. В цьому розділі вже була ця тема.
     
  5. Olena@

    Olena@ Schütze

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    33
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    6
    Адреса:
    Львівська
     

    Images:

    IMG-20260427-WA0025.jpg
  6. Tactii

    Tactii Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    38
    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    Київ
    Це антена gps "УНА" на всякі гекси ставиться. Типу вампіра. І так, вона не з ребу.
     
    Bangalor та Olena@ подобається це.