Ложк-вилка вермахт

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем bogdan victorovichST+, 25 кві 2026.

  1. bogdan victorovichST+

    bogdan victorovichST+ Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    65
    Повідомлення:
    532
    Адреса:
    Кропивницький
    Вітаю товариство.
    Прошу ваші думки стосовно такої ложко вилка. має гарні ранні клейма.заклепка відсутня...зубчики делікатно нагріти і вирівняти можна.сама ложка не стерта на одну сторону.
     

    Images:

    Screenshot_20260425-185732~2.jpg
    Screenshot_20260425-185742~2.jpg
    Screenshot_20260425-185801~2.jpg
    Screenshot_20260425-185751~2.jpg
    denya, Miklos, Александр Лемешко та 7 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Штык нож вз24 состояние хорошее по фото
      6500 грн.
    2. Штик зразка 1909 року до гвинтівки Маузер.Після купівлі лота прошу уточнити реквізити карти.З поваго...
      8000 грн.
    3. Кортик офицерский, Luftwaffe, 1 Модель. ---------- Ранний.Модель М1935. Состояние на -4, поэтому в п...
      40000 грн.
    4. Шабля часів СРСР.Пружинить.Трохи почищена.Не розбиралась.Клеймо показав.Без дир та свищів.
      6500 грн.
    5. остатки сабли
      500 грн.
  3. matiash

    matiash Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    81
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    200
    Повідомлення:
    2.009
    Адреса:
    Киев,Украина
    Моя особиста думка в межах 1500 грн за нечасті і красиві клейма
     
    Roma_1985, Virii, Miklos та 3 іншим подобається це.
  4. romarios

    romarios General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    15
      продані:
    80
    Повідомлення:
    7.564
    Адреса:
    Украина
    1000 гр
     
    sergeyk2, Miklos, zubrik та ще 1-му подобається це.
  5. bogdan victorovichST+

    bogdan victorovichST+ Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    65
    Повідомлення:
    532
    Адреса:
    Кропивницький
    Дякую за думку.
    Дякую за відповідь
     
    romarios та zubrik подобається це.
  6. bogdan victorovichST+

    bogdan victorovichST+ Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    65
    Повідомлення:
    532
    Адреса:
    Кропивницький
    Камради,з таким клеймом ніколи не мав,але завжди подобалось.тому ,подумавши,взяв за 1200грн.
    Довести до харчового стану і сміло юзати в побуті))
     
    Miklos подобається це.
  7. bogdan victorovichST+

    bogdan victorovichST+ Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    29
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    65
    Повідомлення:
    532
    Адреса:
    Кропивницький
    Останнє редагування: 27 кві 2026