РЕБ

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем nagantt, 24 кві 2026.

  1. nagantt

    nagantt Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    46
    Повідомлення:
    1.571
    Адреса:
    UA
    Доброго дня. Підскажіть будь ласка що це за пристрій? Бо в неті щось нічого немає. Дякую заздалегідь.
     

    Images:

    IMG_4344.jpeg
    IMG_4345.jpeg
    IMG_4346.jpeg
    Bangalor подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. М40 бодрый метал, без свищей и деформаций
      2500 грн.
    2. оригинал
      900 грн.
    3. стан по фото
      3000 грн.
    4. Ранний алюминевьій обод подшлемника немецкой каски. Есть клейма. Хорошее состояние
      1499 грн.
    5. Німецька каска під реставрацію в умілі руки. Метал кріпкий
      1500 грн.
  3. Tactii

    Tactii Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    38
    Повідомлення:
    119
    Адреса:
    Київ
    Powerhub - акумулятор, певно для ребу. Інший блок можливо підсилювач. Виходячи з двох частотних роз'ємів та індикатора "power"
    З повагою
     
    nagantt подобається це.
  4. nagantt

    nagantt Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    46
    Повідомлення:
    1.571
    Адреса:
    UA
    Дякую, ще потрібна антена, і це весь РЕБ, правильно?
     
  5. Tactii

    Tactii Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    38
    Повідомлення:
    119
    Адреса:
    Київ
    Дайте фото з боків обох роз'ємів модуля де пишеться РІШ. Тоді стане більш зрозуміло що та до чого.
    З пов.
     
  6. nagantt

    nagantt Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    46
    Повідомлення:
    1.571
    Адреса:
    UA
     

    Images:

    IMG_4355.jpeg
    IMG_4356.jpeg
  7. Tactii

    Tactii Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    38
    Повідомлення:
    119
    Адреса:
    Київ
    Та , тут тільки антени не вистачає. Це все ж таки модуль формування завад.
    З пов.
     
    240оsb, Bangalor та nagantt подобається це.
  8. nagantt

    nagantt Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    46
    Повідомлення:
    1.571
    Адреса:
    UA
    Дякую. А як його індетифікувати? Що за марка бо в неті нічого не знаходю?
     
  9. Tactii

    Tactii Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    38
    Повідомлення:
    119
    Адреса:
    Київ
    Чесно - сам не знаю. Яб хіба спробував корпус розкрутити в пошуках маркувань на яку воно частоту всередині
     
    Bangalor та nagantt подобається це.
  10. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    103
    Повідомлення:
    5.425
    Адреса:
    Україна
    Доброго!
    Це індивідуальний РЕБ, по ходу, з кріпленням на Molle, по типу Sky Wiper Solo. Типу такого:
    photo_2024-05-13_08-20-08.jpg photo_2024-05-13_08-20-07.jpg 1000022890.jpg 1000022265.jpg
    По частоті може бути аналогічний, тобто 900 МГц, але це лише припущення. Хто виробник, нажаль, не знаю.
    З повагою,
     
    240оsb, Instructor - Sun, SergZSK та 2 іншим подобається це.