Які набої можна пробувати Форт 12Р

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем SunnyAugust88, 15 кві 2026.

  1. SunnyAugust88

    SunnyAugust88 Oberschütze

    Повідомлення:
    32
    Адреса:
    Київ
    Вітаю. Маю форт 12р серії Д
    Шліфувались рейки рамки (були задири)
    На скільки ДЖ можна пробувати патрони?
    За потреби додаю нижче фото шліфовки, якщо воно буде доцільно.
    З повагою
     
    Останнє редагування: 16 кві 2026
    1. Новый, заводской удлинитель-насадка для гладкоствольного ружья АRmsan A612 в 12калибре, имеется Внут...
      2500 грн.
    2. Шановне панство, пропоную на продаж барабанний магазин на 20 набоїв 12 калібру для турецьких рушниць...
      5500 грн.
    3. Приклад на Иж 27 или МР 27. Дерево орех . Оригинальный тыльник . Новое .
      4700 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Новый не юзаный магазин
      2100 грн.
    5. 200 грн.
  2. SunnyAugust88

    SunnyAugust88 Oberschütze

    Повідомлення:
    32
    Адреса:
    Київ
    Додаю фото
     

    Images:

    IMG_6919.jpeg
    IMG_6920.jpeg
    IMG_6921.jpeg
    IMG_6922.jpeg
    IMG_6923.jpeg
  3. Wildcat.UA

    Wildcat.UA Gefreiter

    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Україна
    Підправлені напрямні рамки не дуже обмежують дж. Є кільцеве прослаблення патроника, є діаметр каналу ствола. Ви другий власник, якщо знаєте, що ствол рідний, діаметр 5.8, стрільба постійно, то бажано до 120 дж стандартною гумовою кулькою. Бо цей форт виглядає підгулявшим, чим з нього стріляли та скільки це ще то питання.
     
    LySS, akms1974 та SunnyAugust88 подобається це.
  4. SunnyAugust88

    SunnyAugust88 Oberschütze

    Повідомлення:
    32
    Адреса:
    Київ
    Дякую!!!
     
    akms1974 та Wildcat.UA подобається це.
  5. Wildcat.UA

    Wildcat.UA Gefreiter

    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Україна
    До речі, подивися на ваші фото, пішов дивитись у себе :)
    няпрямна_ф12_cr.jpg
     
    SunnyAugust88 та akms1974 подобається це.
  6. Wildcat.UA

    Wildcat.UA Gefreiter

    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Україна
    З перебором "тренувальними" патронами може бути так (фото з травматика):
    12 облом_cr.jpg
     
    SunnyAugust88 та akms1974 подобається це.
  7. SunnyAugust88

    SunnyAugust88 Oberschütze

    Повідомлення:
    32
    Адреса:
    Київ
    Та я не проти замінити трубку, у разі чого. Переймаюсь більше за направляючі рамки, бо я навіть не знаю чи можливо буде відновити, чи то вже в утиль. Доречі. Де можна придбати 50+ дж до 120 дж набої?
     
    akms1974 подобається це.
  8. LST

    LST Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    20
    Повідомлення:
    555
    Адреса:
    Киев, Цитадель.
    В разделе продаж.
    Либо мониторить магазины на наличие патронов с "++".
     
    akms1974 подобається це.
  9. SunnyAugust88

    SunnyAugust88 Oberschütze

    Повідомлення:
    32
    Адреса:
    Київ
    Таке питання. Шліфанули напрявляючі рамки, в звичайному положенні люфта практично немає, але коли доводжу до кінця затвор - трохи більш люфт зʼявляється вертикально. Це нормально для форт 12р 2003 року, чи занадто стесано? Переймаюсь за подальше використання потужних набоїв (120дж)
     
  10. Wildcat.UA

    Wildcat.UA Gefreiter

    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Україна
    Про утиль ви перегнули, буде працювати і працювати.
    Люфти це нормально. На ПМах, зазвичай, затвор більше бовтається. Й ще раз, не переймайтесь ви цими направляючими, затвор нікуди не дінеться, що на 120 дж, що вище.
     
    akms1974 подобається це.
  11. SunnyAugust88

    SunnyAugust88 Oberschütze

    Повідомлення:
    32
    Адреса:
    Київ
    Дякую. Але все ж. Хотілось би бути впевненим. Ось додаю фото направляючих рамки та відео люфта, що турбує
     
    Wildcat.UA подобається це.
  12. Wildcat.UA

    Wildcat.UA Gefreiter

    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Україна
    Ви ж у майстра Ібісі це робили? Поставили завдання, заплатили гроші. Він майстер по зброї, повинен був надати впевніність, що затвор не злетить від несертифікату.
    А як на мене, то виглядає не дуже. У фортах перших років випуску відсутня закалка, тобто воні сирі. Для травмата, що зроблений зі шматка цільного заліза, це не така велика проблема, але для мена повний технологічний цикл у зброї це ліпше, ніж половина. Тому, як ці напрямні поведуть при настрілі посиленними патронами ніхто не спрогнозує. Пробуйте, починайте з сертифікату, далі більше. Звісно, якщо знайдете у продажу це "більше".
    Я ще подивлюсь, у когось бачив роздолбаний травмо форт-12, сфоткаю, як там з люфтами у крайному положенні.
     
  13. SunnyAugust88

    SunnyAugust88 Oberschütze

    Повідомлення:
    32
    Адреса:
    Київ

    Згоден. Думаю майстер сказав те, що мав сказати.
    Майже всі люди запевняють, що це не є проблемою, цей люфт.
    Буду пробувати поступово
     
    Wildcat.UA подобається це.
  14. Українець13

    Українець13 Oberschütze

    Повідомлення:
    15
    Адреса:
    Україна
    Максимум це 140 дж. В латунній гільзі(біметал може клинити). Шар вагою не більше 0.7 гр. Та посиленою зворотньою пружиною(бойова пара).
    У вас серія Д це один із перших серій у якого стволик та патроник составні (на 3 штифта). Там кільцева проточка під сергою та з'єднання стволика та патроника між собою у самій сергі. Це саме слабке місце. Затвор хоч і з сирої сталі, але витримає. А ось саму дудку може обірвати на посилених набоях 160 дж +при стоковій трубці (5,6мм).