Шолом "рогач".

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем miron_1968, 12 кві 2026.

  1. miron_1968

    miron_1968 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    46
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    90
    Повідомлення:
    303
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня. Зі святом!
    Допоможіть в оцінкі такого шолома.
    З повагою.
     

    Images:

    IMG_7179.jpeg
    IMG_7182.jpeg
    IMG_7181.jpeg
    IMG_7180.jpeg
    IMG_7191.jpeg
    IMG_7185.jpeg
    IMG_7184.jpeg
    IMG_7183.jpeg
    IMG_7186.jpeg
    IMG_7187.jpeg
    IMG_7188.jpeg
    IMG_7190.jpeg
    IMG_7189.jpeg
    Останнє редагування модератором: 12 кві 2026
    Otto_Krass, Kox 263-1 та David Jäger подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Вітаю, 3 фляги в дерев'яному шпоні, 1941-42-43 , фляга 43 року закисла, і не відкручується.
      2000 грн.
    2. Предложу штатный ремень для ППШ И ППС. Материал - брезентовая стропа, ремешки застежек и усилители -...
      260 грн.
    3. Подсумок для пистолета-пулемета М3 "grease gun" на 6 магазинов. Официальное название М3 «U...
      750 грн.
    4. Пара кожаных подсумков для немецкой винтовки Маузер К98. Полностью на одном номере производителя, со...
      10000 грн.
    5. Оригинальная поздняя сухарная сумка (Brotbeutel м31) немецкого солдата.
      3200 грн.
  3. Tamerlan25

    Tamerlan25 Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    28
    Повідомлення:
    2.595
    Ваш шлем не готов к адекватной оценке, так как по фото непонятно из чего он сделан . У вас есть фото до покраски ? Подшлемник ниочем, ремешок тоже. По этим фото 2000+ - 2500 грн.
     
    Virii, David Jäger, zubrik та ще 1-му подобається це.
  4. miron_1968

    miron_1968 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    46
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    90
    Повідомлення:
    303
    Адреса:
    Украина
    Добрий день. Дякую за Вашу думку. Фото до покраса немає.
     
    David Jäger подобається це.
  5. Tamerlan25

    Tamerlan25 Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    28
    Повідомлення:
    2.595
    Жаль, оно могло очень здорово прибавить в цене. Пробейте весь шлем магнитом, дайте нам результат.
     
    David Jäger подобається це.
  6. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    16.127
    Адреса:
    Крутого хутора
    Шолом Австро-Угорщина.
     
    Stach, David Jäger та zubrik подобається це.
  7. miron_1968

    miron_1968 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    46
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    90
    Повідомлення:
    303
    Адреса:
    Украина
    На магніт берется по всій площині. Метал на звук далеко не папір.
     
    David Jäger, zubrik та Tamerlan25 подобається це.
  8. Tamerlan25

    Tamerlan25 Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    28
    Повідомлення:
    2.595
    Теперь вес каски. Ее возможно взвесить? Это еще чуть прояснит картину.
     
    evgeny***, David Jäger та zubrik подобається це.
  9. miron_1968

    miron_1968 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    46
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    90
    Повідомлення:
    303
    Адреса:
    Украина
    Так, звичайно.

    11
     

    Images:

    IMG_7194.jpeg
    Останнє редагування модератором: 18 кві 2026
    ТарасМ, Sasha Zloy, David Jäger та ще 1-му подобається це.
  10. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1368
    Лоти
      на продажу:
    86
      продані:
    2.578
    Повідомлення:
    3.306
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Вальц і ріжки бачуться рідними.
    Заклепки під ремінець бачуться міняними.
    Шпаклівка над лівим рогом і вище.
    Якщо купол був цілий, то касон непоганий.
    Підшолом, як писали вище - дешевий варіант.
    На даний час ціна +-5000грн.
     
    Sasha Zloy, Tamerlan25, miron_1968 та ще 1-му подобається це.
  11. Miki_off

    Miki_off Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    310
    Адреса:
    Смт Обертин
    Ржавий гнилий продав за 5тисяч а увас відновлений дешево вам оцінку дають
     
    Alekss777, СМЕРШ-44, М Драгоманов та 4 іншим подобається це.
  12. Otto_Krass

    Otto_Krass Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    413
    Адреса:
    Кишинёв Молдавия
    Христос Воскрес !

    На 5-ку славно тянет
     
    miron_1968 подобається це.
  13. Virii

    Virii Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    2.960
    Адреса:
    Киев
    Так, але нема гарантій шо цей не був ржавий і гнилий…а може там взагалі пів шолома наварено.
     
    Александр Шахов, evgeny***, иштван та ще 1-му подобається це.