Шолом "рогач".

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем miron_1968, 12 кві 2026.

  1. miron_1968

    miron_1968 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    90
    Повідомлення:
    303
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня. Зі святом!
    Допоможіть в оцінкі такого шолома.
    З повагою.
     

    Images:

    IMG_7179.jpeg
    IMG_7182.jpeg
    IMG_7181.jpeg
    IMG_7180.jpeg
    IMG_7191.jpeg
    IMG_7185.jpeg
    IMG_7184.jpeg
    IMG_7183.jpeg
    IMG_7186.jpeg
    IMG_7187.jpeg
    IMG_7188.jpeg
    IMG_7190.jpeg
    IMG_7189.jpeg
    Останнє редагування модератором: 12 кві 2026
    Otto_Krass, Kox 263-1 та David Jäger подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Футляр від допників до німецького міномета Grw.34 81,4мм Напис на кришці; “Zusatzldg.s.Grw.34” і ниж...
      70 грн.
    2. Ровна,без тріщин,вмятин. Клейма,все по родні.
      1000 грн.
    3. Бронебойный 7,5 см Макет
      1250 грн.
    4. Ммг макет 50мм міни вермахт. Хороший стан. Купа клейм як на взриваку так і на корпусі. В тому числі...
      550 грн.
    5. Ммг макет 37мм бронебійного снаряду до німецької гармати пак35/36. Не стріляний. В гарному стані. На...
      200 грн.
  3. Tamerlan25

    Tamerlan25 Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    28
    Повідомлення:
    2.595
    Ваш шлем не готов к адекватной оценке, так как по фото непонятно из чего он сделан . У вас есть фото до покраски ? Подшлемник ниочем, ремешок тоже. По этим фото 2000+ - 2500 грн.
     
    Virii, David Jäger, zubrik та ще 1-му подобається це.
  4. miron_1968

    miron_1968 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    90
    Повідомлення:
    303
    Адреса:
    Украина
    Добрий день. Дякую за Вашу думку. Фото до покраса немає.
     
    David Jäger подобається це.
  5. Tamerlan25

    Tamerlan25 Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    28
    Повідомлення:
    2.595
    Жаль, оно могло очень здорово прибавить в цене. Пробейте весь шлем магнитом, дайте нам результат.
     
    David Jäger подобається це.
  6. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    16.127
    Адреса:
    Крутого хутора
    Шолом Австро-Угорщина.
     
    Stach, David Jäger та zubrik подобається це.
  7. miron_1968

    miron_1968 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    90
    Повідомлення:
    303
    Адреса:
    Украина
    На магніт берется по всій площині. Метал на звук далеко не папір.
     
    David Jäger, zubrik та Tamerlan25 подобається це.
  8. Tamerlan25

    Tamerlan25 Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    28
    Повідомлення:
    2.595
    Теперь вес каски. Ее возможно взвесить? Это еще чуть прояснит картину.
     
    evgeny***, David Jäger та zubrik подобається це.
  9. miron_1968

    miron_1968 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    90
    Повідомлення:
    303
    Адреса:
    Украина
    Так, звичайно.

    11
     

    Images:

    IMG_7194.jpeg
    Останнє редагування модератором: 18 кві 2026
    ТарасМ, Sasha Zloy, David Jäger та ще 1-му подобається це.
  10. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1368
    Лоти
      на продажу:
    86
      продані:
    2.578
    Повідомлення:
    3.306
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Вальц і ріжки бачуться рідними.
    Заклепки під ремінець бачуться міняними.
    Шпаклівка над лівим рогом і вище.
    Якщо купол був цілий, то касон непоганий.
    Підшолом, як писали вище - дешевий варіант.
    На даний час ціна +-5000грн.
     
    Sasha Zloy, Tamerlan25, miron_1968 та ще 1-му подобається це.
  11. Miki_off

    Miki_off Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    310
    Адреса:
    Смт Обертин
    Ржавий гнилий продав за 5тисяч а увас відновлений дешево вам оцінку дають
     
    Alekss777, СМЕРШ-44, М Драгоманов та 4 іншим подобається це.
  12. Otto_Krass

    Otto_Krass Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    413
    Адреса:
    Кишинёв Молдавия
    Христос Воскрес !

    На 5-ку славно тянет
     
    miron_1968 подобається це.
  13. Virii

    Virii Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    2.960
    Адреса:
    Киев
    Так, але нема гарантій шо цей не був ржавий і гнилий…а може там взагалі пів шолома наварено.
     
    Александр Шахов, evgeny***, иштван та ще 1-му подобається це.