Що за знак

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем fisherman 967, 1 кві 2026.

?

Що за знак

  1. Австро-венгрія

    0 голосів
    0,0%
  2. Німеччина

    0 голосів
    0,0%
  1. fisherman 967

    fisherman 967 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    169
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    285
    Повідомлення:
    166
    Адреса:
    івано-франківська обл.
    Вітання Шановні експерти і форумчани підскажіть що за знак.знайдений у лісі біля позицій 1світової.завчасно всім дякую
     

    Images:

    IMG_20260401_104530.jpg
    IMG_20260401_104513.jpg
    IMG_20260401_104551.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. До Вашої уваги фрачний набір з нагород на німецького ветерана парашутиста люфтваффе періода Третього...
      2200 грн.
    2. Звезда восточных добровольцев 57 в серебре с мечами.Клейм нет
      2000 грн.
    3. Латунная колодка, фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочта или Новая Почта - оплата ус...
      180 грн.
    4. Відмінник реставрована заколку на винт. Стан чудовий все по фото.
      250 грн.
    5. Серебро 925. 25+ грамм Орден за 85 год. Юбилей.
      2978 грн.
  3. vadim_markk

    vadim_markk Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    56
    Повідомлення:
    809
    Адреса:
    Украина
    Це дуже важный знак, с пояса ))
     
    Deich та zubrik подобається це.
  4. fisherman 967

    fisherman 967 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    169
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    285
    Повідомлення:
    166
    Адреса:
    івано-франківська обл.
    Вітання підскажіть як зрозуміти важний буду вдячний Вам з Повагою
     
  5. флегМАТ

    флегМАТ Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    57
    Повідомлення:
    1.112
    Адреса:
    Київська обл.
    Можливо це закінчення поясу, не дуже старе.
     
    \Lisovik/, Fentos, Deich та 3 іншим подобається це.
  6. gvv2309

    gvv2309 Oberst

    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Київ
    наконечник ремня
    1.png
     
    \Lisovik/, duke6kirill, Deich та ще 1-му подобається це.