До танку?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Miki_off, 29 бер 2026.

  1. Miki_off

    Miki_off Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    310
    Адреса:
    Смт Обертин
    Вітаю камради що це таке до чого воно
     

    Images:

    Messenger_creation_77A28DD2-8E5A-4A90-BB1A-20F7B8923921.jpeg
    Messenger_creation_D4F0C2FF-26BE-4095-B295-44419606A185.jpg
    Messenger_creation_CC726F93-B585-4971-AB61-118D384473AA.jpeg
    Messenger_creation_5EF91D4C-4BA7-4EC4-9DE3-A566538427B4.jpeg
  2. Цікаві лоти

    1. тесак.в такому стані куплений.відкисав у солярі і змащений маслом.сліди реставрації.все по фото.
      3000 грн.
    2. Хорошее состояние ,клейм нет
      1649 грн.
    3. Фнський ніж.
      3500 грн.
    4. Штык нож вз24 состояние хорошее по фото
      6500 грн.
    5. По фото
      450 грн.
  3. Ходер

    Ходер Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.947
    Адреса:
    Україна
    бажаю здоров'я, скоріш за все якась заслонка з апгрейдом від коваля сільгосп техніки, кінець 19, початок20 сторіччя від берлінського виробника Карла Берманна. Gallery_1774812873925.jpg
     
    SergZSK, Bangalor, Topaz81 та ще 1-му подобається це.
  4. Miki_off

    Miki_off Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    310
    Адреса:
    Смт Обертин
    Дякую за інформацію