Настоящий чердачный К98 E.u.F. Hörster

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Pete, 24 бер 2026.

  1. Pete

    Pete Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    52
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    117
    Повідомлення:
    711
    Адреса:
    Украина
    Прошу помощи в оценке стоимости данного штыка, кнопка работает - пружинка целая
    внешка - так себе, номера на ножнах и лезвии одинаковые, клин - почти как новый, родная смазка - воронение потерто только в местах касаний - смазку не вытирал... такое чуство что просто новым его поставили и он ждал своего часа на чердаке,
    пружинка ножен держит отлично, реставраций абсолютно никаких не проводилось все полный оригинал
     

    Images:

    photo_18_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_19_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_20_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_21_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_22_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_23_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_24_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_25_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_26_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_27_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_28_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_13_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_14_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_15_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_16_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_17_2026-03-24_16-00-41.jpg
    FOX24, \Lisovik/, evgeny*** та 11 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Транспортировочный колпак на миномёт БМ-41. Коп в очень бодром сохране.
      650 грн.
    2. Детали затвора.Копано давно. 20-мм FlaK-30 — базовая модель, буксируемая зенитная пушка на колёсном...
      850 грн.
    3. 3,7 cm Pak 35/36 (нем. 3,7 cm Panzerabwehrkanone 35/36 — «3,7-см противотанковая пушка образца 1936...
      40000 грн.
    4. 150 грн.
    5. Часть затвора 2cm Flak 38
      280 грн.
  3. dimarik

    dimarik Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    76
    Повідомлення:
    1.026
    Адреса:
    Киев
    свої 150$ потягне
     
    \Lisovik/, PZB, Askal та 3 іншим подобається це.
  4. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.083
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    Старт з 10 тис. Імхо
     
    Николай 1981 та Pete подобається це.
  5. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    167
    Повідомлення:
    3.964
    Адреса:
    Україна
    Поверхева чистка без зняття накладок
    Думаю їх-накладок- без втрат не реально зняти
    10 тисяч че трохи беребор-згіден з комрадом що 150 зелених вартує
     
    romarios, Oprishok, Штурм та ще 1-му подобається це.
  6. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    57
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.231
    Адреса:
    OSTWALL
    Абсолютно согласен: сторона ручки (там, где кнопка) и сама кнопка, сильно побиты коррозией, которую легкой шлифовкой не убрать.
     
    \Lisovik/ та Oprishok подобається це.
  7. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Ще треба перевірити номери на лезі і піхвах(ножнах).Якщо виявиться парником-буде дорожче!:beer:
     
    Otryta та кучукаю подобається це.
  8. Pete

    Pete Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    52
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    117
    Повідомлення:
    711
    Адреса:
    Украина
    Номери парні
     
    turist1967 та \Lisovik/ подобається це.
  9. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.751
    Адреса:
    Запорожье
    Лезо- супер, а рукоятка і ножни не тягнуть на озвучену вище ціну.
    Стан ножен такий, що співпадіння номеру ролі не грає.
     
    Volodimir_S, romarios та ТарасМ подобається це.
  10. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Маєте серенчу,хоть і невелику.:beer:
    Ще треба розрухати заржавілу кнопку..,ВД-шка Вам у поміч і простукувати через проставку.Хай щастить!
     
    Otryta, кучукаю, Pete та 2 іншим подобається це.
  11. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1368
    Лоти
      на продажу:
    91
      продані:
    2.577
    Повідомлення:
    3.304
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Занадто глибокі раковини.
    Без мех. чистки не обійтись.
    Хоча, ручку і гарду можна трохи відновити.
     
    Otryta та \Lisovik/ подобається це.
  12. Pete

    Pete Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    52
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    117
    Повідомлення:
    711
    Адреса:
    Украина
    Так кнопка теж робоча без чисток ітд ;)
     
    \Lisovik/ та Roma_1985 подобається це.