Прошу оцінити Штик-ніж

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем GarryDK, 29 бер 2026.

  1. GarryDK

    GarryDK Gefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    27
      продані:
    33
    Повідомлення:
    63
    Прошу визначити що за штик-ніж і його приблизну ціну.Дякую.
     

    Images:

    photo_2026-03-29_16-38-39 (2).jpg
    photo_2026-03-29_16-38-39.jpg
    1. ММГ підривника
      400 грн.
    2. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    3. 300 грн.
    4. ММГ мины к 14cm Minenwerfer M15
      680 грн.
    5. Предохранительный оловянный колпак для транспортирования шрапнельных снарядов. Клеймо Петербургского...
      350 грн.
  2. Violiti

    Violiti Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    74
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    154
    Повідомлення:
    106
    Адреса:
    Львівська обл
    Доброго здоровя похоже на глок , але щось він підубитий , або копія яка!
     
    GarryDK подобається це.
  3. Kox 263-1

    Kox 263-1 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    817
    Адреса:
    Украина
    Добра , ближе к НР -40 , хорошая вещь по нынешнем временам !!С Ув.
     
    Мансур Львович та GarryDK подобається це.
  4. hantervitaliy

    hantervitaliy Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    2.515
    Адреса:
    Ukraina
    К НР 40 вообще далеко и ничего общего. Согласен, похоже на Глок. С ув
     
    Instructor - Sun, \Lisovik/, A10A та 4 іншим подобається це.
  5. Stahl Stadt

    Stahl Stadt Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    100
    Адреса:
    Великий ліс
    duke6kirill, hantervitaliy та GarryDK подобається це.
  6. Kox 263-1

    Kox 263-1 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    817
    Адреса:
    Украина
    Печень ,стыки плит , по ногам ....хороший нож с ув.
     
    Tartar, ТарасМ та GarryDK подобається це.