Биті глушники

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Dergrosser, 29 бер 2026.

  1. Dergrosser

    Dergrosser Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Київ
    Дісталися отакі два глушники. Зі слів попереднього власника настріл не великий. Я так розумію, він їх погано накручував, або вони в процесі скручувалися.

    Питання полягає в тому, чи можна з ними щось зробити, чи тільки під викидання?
     

    Images:

    IMG_20260328_172859.jpg
    1. Новый, заводской удлинитель-насадка для гладкоствольного ружья АRmsan A612 в 12калибре, имеется Внут...
      2500 грн.
    2. Цевье наТоз 34р. Новое. Материал орех.
      1700 грн.
    3. Зовнішній дросель та ключ дроселя 12 калібр для дробовика mm.0.50 За потреби можу зробити додаткові...
      500 грн.
    4. 200 грн.
    5. Цев е на Тоз 34 ЕР. Безфлажковый .
      500 грн.
  2. AlexVel

    AlexVel Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    428
    Адреса:
    Украина
    А как у небольшого настрела может быть такое облезлое состояние?? Их об гравий били? Думаю там внутри все давно уже прогорело
     
    Kineas подобається це.
  3. gheka

    gheka Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    60
    Повідомлення:
    4.437
    Адреса:
    Вільна Україна
    Вітаю.
    _ зпобіть якісне фото різьби
     
    кучукаю, treal, kripers338 та 4 іншим подобається це.
  4. crescente_anethum

    crescente_anethum Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    749
    Адреса:
    Миколаївщина
    Металобрухт. Схоже на калаші стояли. У товариша є Калаш МКМ , так він при мені ним три глушника запоров, різьба на стволі там нарізалася не для глушника тому і завдання на точність і співвісність не ставилося, куля черкає десь сепаратор, або вихід, ну і результат як на фото вище, куля звичайно летять хто вліс хто по дрова на 50 метрів у відро не попадає. Навіть якщо ви це поставите на ствол який має гарну різьбу воно буде як мінімум дуже сильно міняти СТП тому що вдстань від кулі яка проходить глушником до стінок сепараторів навколо не одинаковий , десь буде прориватися більше газів і це впливатиме на кулю.
     
    Останнє редагування: 29 бер 2026
    Фон Манштейн, Kineas, gheka та 2 іншим подобається це.
  5. M.Y.

    M.Y. Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    0
    Повідомлення:
    304
    Адреса:
    Житомир
    В цілому згоден. Як варіант - розточити на більший калібр.
     
    Dergrosser, crescente_anethum та akms1974 подобається це.