Кирка?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем turist1967, 11 бер 2026.

  1. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.077
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    Всім здоров'я. Підкажіть по інструменту. Дякую.
     

    Images:

    IMG_20260311_192813.jpg
    IMG_20260311_192807.jpg
    IMG_20260311_192732.jpg
    IMG_20260311_192723.jpg
    IMG_20260311_192715.jpg
    IMG_20260311_192708.jpg
    IMG_20260311_192659.jpg
    IMG_20260311_192652.jpg
    ArtBorsuk та ТарасМ подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Сокира мачете старовинна виробництва Франціі Ручка без люфту. Товщина обуху до 6 мм.
      750 грн.
    2. Мундштук вінтажний виробництва Франціі Всередину можна покласти фільтр. Як новий.
      350 грн.
    3. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      380 грн.
    4. Німецькі сонцезахисні окуляри.
      1000 грн.
    5. Копаний рідкісний оригінал із серії видатних людей України: І. Мазепа, А. Шептицький, Л. Українка та...
      4500 грн.
  3. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    як на мене то це альпеншток
     
    ArtBorsuk, A10A, Eide та 6 іншим подобається це.
  4. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.077
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    Навіть дуже можливо. Дякую
     
    ТарасМ та консерватор подобається це.
  5. Egger

    Egger Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    2.784
    Альпіністкий льодоруб.
     
    Bandera3, ТарасМ, Mihalich1979 та ще 1-му подобається це.
  6. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    5.555
    Адреса:
    Далеко от линии Арпада
    Вітаю.Бажано почистити і пошукати клейма.Схожі льодоруби були і в гірських єгерів...
     
    turist1967 та ТарасМ подобається це.