Ствол Ремингтон 870

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Мисливець1998, 18 бер 2026.

  1. Мисливець1998

    Мисливець1998 Oberschütze

    Повідомлення:
    30
    Адреса:
    м. Тернопіль
    Вітаю товариство! Таке питання, модель expres. Якщо дивитись в ствол то видно чітке рівне концентричне соосне кільце приблизно за 20см від патронника. Коли проганяю пиж зі сторони патронника, то відчувається, що в тому місці є звуження. Якщо проганяти пиж з сторони ствольного зрізу, теж відчувається, що там є звуження(тобто це не конус, бо спочатку я подумав про нього). Це особливість кування того ствола? Може хто таке бачив, бо бій не страждає куля летить точно, дріб#5 на 10м летить майже кулею
     
    Останнє редагування: 18 бер 2026
  2. Цікаві лоти

    1. Ящик з під мк19 в гарному стані без нюансів , всі застібки робочі без тріщин , з недоліків , те що б...
      5000 грн.
    2. Пластикова капсула - упаковка від підривника до снаряду 122 мм. 3 шт, 155 мм - 2 шт, та снаряду РСЗВ...
      310 грн.
    3. Сумка в подарок
      200 грн.
    4. (в наявності 5 шт.)
      Короб на 200шт. 7.62х51 275х180*95мм
      350 грн.
    5. Ящик з гранат GHO 1 (Болгарія)
      500 грн.
  3. nagantrevolver

    nagantrevolver Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    215
    Адреса:
    Украина
    Може то не звуження а розширення?
     
  4. Мисливець1998

    Мисливець1998 Oberschütze

    Повідомлення:
    30
    Адреса:
    м. Тернопіль
    Ні, звуження пижом провіряв і по тіні видно. Мені вже власники тих років підписали. В них так само. В них стволи ковані, там де товщина ствола змінювалась, видно ті переходи.
     
    akms1974 подобається це.