Всім привіт і зараня дякую за відповіді. Таке питання чи можливо отримати дозвіл на зброю (дробовик) якщо була судимість по статі 263 дали 1 рік умовно, срок закінчився. Можливо хтось був в такій ситуації підкажіть чи можна отримати і чи відрізняється чимось процедура отримання дозволу після судимості від тої коли судимостей немає?
Вітаю, отримати дозвіл на зброю з погашеною судимістю можливо, оскільки згідно із Законом (ст.89/1) погашена судимість анулює всі правові наслідки засудження. Юридично особа вважається такою, що не має судимості, проте при перевірці МВС факт злочину може враховуватися, оскількі дані залишаються у базі мвс. Підстави для відмови у наданні дозволу на придбання - наявність в особи судимості за злочин, яка не погашена або не знята в установленому порядку. Відмову можна оскаржити у окружному адмін.суді.
Це зрозуміло і це по закону цікаво як в реальності все, бо у нас написано одне а на практиці геть інше