Знак Таможні

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Edles, 24 бер 2026.

  1. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    159
    Повідомлення:
    4.654
    Адреса:
    Хмельницький
    Доброго
    Попався такий знак емблема
    Знак великий. Де він чиплявся ?
    Дякую, з пов. Ед
     

    Images:

    IMG_20260324_075441_093.jpg
    IMG_20260324_080318_853.jpg
    IMG_20260324_080318_372.jpg
    antykvar_2009, TarASha, флегМАТ та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Штик ніж на Маузер К 98. Стан на фото. Точений. Номер 5122. Виробник 43 fng. Alexander Coppel GmbH (...
      1650 грн.
    2. Ніж розвідника 1943р. ЗИК. Реквізити для оплати уточнюйте в особистих повідомленнях.
      10000 грн.
    3. Гарненька приємна фіночка.
      3500 грн.
    4. Штик зразка 1909 року до гвинтівки Маузер.Після купівлі лота прошу уточнити реквізити карти.З поваго...
      8000 грн.
    5. хорошее состояние ,клем нет .
      449 грн.
  3. Fentos

    Fentos Oberst

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    3.508
    Адреса:
    Україна
    отаке побачив ;)
    Безымянный.jpg
     
    TarASha, флегМАТ, Bangalor та ще 1-му подобається це.
  4. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    159
    Повідомлення:
    4.654
    Адреса:
    Хмельницький
    Так, емблема
    Але 30 мм. І не пєтлична і не погонна
    Гайка схожа на Прибалтіку
     
    SergiyPSM та Bangalor подобається це.
  5. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.434
    Адреса:
    Україна
    Доброго!
    Імхо, петлична, зразка 1986 р., приватне замовлення, можливо Таллін:), або Рига. Казьонні були з люміньки, на кламерах і трохи менші. Ну понти завжди були присутні, а в митників грошей на них не бракувало ніколи :).
    1606751952173346804.png post-38485-0-12552800-1439620275_thumb.jpg
    З повагою,
     
    TarASha, ТарасМ, Star64 та 4 іншим подобається це.
  6. Edles

    Edles Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    97
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    159
    Повідомлення:
    4.654
    Адреса:
    Хмельницький
    Так, схоже на то
    На фото явно великі
    Дякую
     
    ТарасМ та Bangalor подобається це.