Пулемет

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем хасан++, 8 лис 2025.

  1. хасан++

    хасан++ Obergefreiter

    Повідомлення:
    65
    Адреса:
    Украина,г.Харьков
    Доброго времени суток камрады!
    Подскажите пожалуйста от какого пулемета данный фрагмент?
    За ранее благодарю!
     

    Images:

    IMG_20251108_125722.jpg
    IMG_20251108_125715.jpg
    IMG_20251108_125659.jpg
    IMG_20251108_125654.jpg
    IMG_20251108_125644.jpg
    IMG_20251108_125630.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Ремінь на мосінку.Зберігання склад.1952 р.клеймо зірка,шкіряна прошивка.Все на фото.
      500 грн.
    2. Копія рами тоз 8. Воронена клєвером.
      3000 грн.
    3. Доброго дня продам газову камеру до гвинтівки СВД. Досталася по обміну.
      3000 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Пружиниі якісні,нові.В лоті 2шт(комплект).
      550 грн.
    5. Нова, оригінальна, не встановлювалась.
      350 грн.
  3. Мураха

    Мураха Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.288
    Адреса:
    Київ Україна
    Схоже на якусь рушницю напів автоматичну 12 калібр.
     
    Останнє редагування: 8 лис 2025
    \Lisovik/, duke6kirill, A10A та 2 іншим подобається це.
  4. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    Точно Бельгия.
     
    duke6kirill, Мураха та хасан++ подобається це.
  5. Мураха

    Мураха Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.288
    Адреса:
    Київ Україна
    [​IMG]
     
    duke6kirill, David Jäger та хасан++ подобається це.
  6. Дэв

    Дэв Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    21
    Повідомлення:
    591
    Адреса:
    Украина, Gepaland, Dichead avenue 30.
    Поднимем тему. Тоже интересно узнать
     
  7. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    2.550
    Автор, сфоткайте, пожалуйста, еще сбоку и сверху ствольную коробку.
     
    50_Reichsmark подобається це.
  8. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Згоден,рызновид мисливської самозарядки:
    upload_2026-3-14_2-10-26.jpeg
     
    кучукаю, goblin.ua та Otryta подобається це.
  9. goblin.ua

    goblin.ua Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    -2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    123
    \Lisovik/ подобається це.
  10. Дэв

    Дэв Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    21
    Повідомлення:
    591
    Адреса:
    Украина, Gepaland, Dichead avenue 30.
    С разрешения владельца ещё несколько фото:
     

    Images:

    IMG_20260125_121239.jpg
    IMG_20260125_121229.jpg
    IMG_20260125_121220.jpg
    IMG_20260125_121200.jpg
    IMG_20260125_121213.jpg
    IMG_20260125_121225.jpg
  11. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    12 фото і жодного зображення всіого предмету. Це такий прикол? Зробіть фото з боку і фото з торців, фото дульного зрізу (якщо він там є) фото внутрішнього діаметра (фото штангельциркуля).
     
    50_Reichsmark, Алекс-К5И та A10A подобається це.
  12. Мураха

    Мураха Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.288
    Адреса:
    Київ Україна
    1.Балістичний ствол для тестування набоїв і роботи автоматики?
    2. Вітрова рушниця?
    3. Сигнальна-салютаційна установка?
    4.Якась спец установка для хз чого?
    Ви б розібрали це вундерваффе, було б трохі легше відгадувати
     
    Останнє редагування: 3 кві 2026
    Прокоп01 подобається це.
  13. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Бельгійського виробництва. Схоже на 12 калібр. А що воно таке - ХЗ . Мабуть це секрет, що ТС не захотів все показати.:D
    5. Оснастка з виробництва. 6.Хреновина для якоїсь хрені.
    Як би треба було щось одне обрати, я б вибрав або пункт 2 (вітрове) , або п. 6.
     
    duke6kirill та Мураха подобається це.
  14. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.978
    Адреса:
    Київ, Україна
    ;)
    ...адназнАчна...
    тАк, 12-й калібр із дУльним звУженням на 0,8 мм
    І ще - це "САМОЗАРЯДКА"
    досить дИвна, бо
    ...коробка зварнА (виготовлена звАркою)...
    ...немає вікна викидання гільзи...
    ...немає вікна для УСМ
    ...задовгий затвор (як задля "Ауто-5" системи браунінга)
    ...
    але - передбачено :
    трубчастий магазин (знИзу ??)
    полози відкАту рухомих частин ствола/затвора

    З.ЬІ. ...бельгія нічого не робила просто тАк...
    З.З.ЬІ. ...як версія - випробувальний стенд для готових набоїв ?
    Або
    випробувалка для стволів ??
    :rolleyes::rolleyes::rolleyes::beer:
     
  15. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    2.550
    На части фото, если присмотреться, видно что-то похожее на вырез над затвором, примерно на час-два по вертикальной линии.
     
  16. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.978
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...Ви про це ??
    :cool:
     

    Images:

    Opera Снимок_2026-04-04_174425_reibert.info.png
    Opera Снимок_2026-04-04_173939_reibert.info.png
  17. duke6kirill

    duke6kirill Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    48
    Повідомлення:
    2.550
    Скорее вот это, но сейчас, присмотревшись, думаю, что все же форма ствольной коробки такая:
    upload_2026-4-4_17-0-21.png
     
    Blitzwinkel, Provada81 та A10A подобається це.