Складные ножи времен СССР

Тема у розділі 'Ножі, мультитули та холодна зброя', створена користувачем Isken, 20 бер 2018.

  1. olegwarlock

    olegwarlock Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.176
    Адреса:
    кременчуг
    По этому "Империалу" сразу видно откуда у харьковских "рыбаков" ноги растут... :) Очень много ножей именно с такими формами рукоятки и клинка, у них даже есть название - "Техасская зубочистка".
     
    valerka та Cracker подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Швейцарський штик ніж зразка 1957р. Реквізити уточнюйте в приватних повідомленнях.
      2500 грн.
    2. штык-нож с карабина симонова. Ножевого типа.
      4600 грн.
    3. стан по фото , можлива відправка укрпоштою .
      230 грн.
    4. Штык нож АК 47 состояние по фото
      3750 грн.
    5. (в наявності 9 шт.)
      Glock FM 78. Оригінал. Австрія. Field FM 78 (польовий 78) Glock 78 Black (чорний) - в наявності Т...
      2550 грн.
  3. fibrilator

    fibrilator Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Харків
    І в них всіх звужене руків'я як у іспанських навах, в той час як Металіст завжди робив руків'я без звуження і додавав кільце, якого нема у американців і нечасте на навахах.

    TIPOLOGÍAS-1.jpg
     
  4. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.911
    Адреса:
    Украина
    А які моделі у металіста с кільцем ?
     
  5. fibrilator

    fibrilator Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    358
    Адреса:
    Харків
    Ті що з імітацією кільця.
     
    Cracker подобається це.
  6. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.911
    Адреса:
    Украина
    Я таких не бачив , тому і питаю.
    Може якась фотка є ?
     
  7. Aandreya

    Aandreya Obergefreiter

    Повідомлення:
    82
    Адреса:
    Kiev
    Харківський риба з кольцом Screenshot_2026-03-01-13-25-33-86_3d9111e2d3171bf4882369f490c087b4.jpg
     
    vostok917, Cracker, fibrilator та 2 іншим подобається це.
  8. серхантер

    серхантер Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    146
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    287
    Повідомлення:
    143
    Адреса:
    Украина
    Всем крепкого здоровья и ясного неба ! Уважаемые знатоки, прошу помочь идентифицировать такой вот винтажный нож.
    Всем откликнувшимся заранее благодарен за инфо ! С уважением.
     

    Images:

    P3280002.JPG
    P3280010.JPG
    P3280016.JPG
    vostok917, Otryta, Instructor - Sun та 2 іншим подобається це.
  9. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.254
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Звичайний німецький турист
    https://www.google.com/search?q=нож...02LjHIB2eACAA&sclient=mobile-gws-wiz-img#ip=1
     
    romannn, Gewinner, Otryta та 3 іншим подобається це.
  10. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    romannn, Gewinner та серхантер подобається це.
  11. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    Нарешті вдалося придбати цю модель ножа рибака, нашого рідного Сімферопольського заводу -
     

    Images:

    IMG_1280.jpeg
    org1, серхантер, a.boyetsky та 8 іншим подобається це.
  12. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    Черговий харківський «металіст»
    IMG_1482.jpeg
     
    org1, Isken, серхантер та 4 іншим подобається це.
  13. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Есть вот такой
     

    Images:

    Закрытый 1.jpg
    Закрытый 2.jpg
    Раскрытый 1.jpg
    Раскрытый 2.jpg
    TarASha, Isken, valerka та 2 іншим подобається це.
  14. Флорак

    Флорак Oberschütze

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    49
    Повідомлення:
    150
    Адреса:
    Тернополь
    Може хтось має на запчастини,потрібен,штопор ,зломив,і лезо основне,бо дуже сточене вже,
    Фото не мого ножа,але такий самий.
     

    Images:

    20260622_202647.JPG
  15. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    Якщо вже будете міняти основне лезо і якщо ви використовуєте ніж, можливо краще вже зробити чи замовити лезо з нормальної сталі?
     
    Vik66 та Cracker подобається це.
  16. Флорак

    Флорак Oberschütze

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    49
    Повідомлення:
    150
    Адреса:
    Тернополь
    Та рідна,сталь ніби нічого,як для такого ножика,сойдьоть.штопор вломав,чи так і лишити,так буду накладки другі ставив,то може закрию то гніздо де штопор,але часом,тре винця відкрити, постійно під рукою був,а тепер як не шурупа шукаєм,то мучимось пробку всередину продавлюєм.
    Лезо я маю якусь сталь,попробую змайструвати, навиків не маю як його робити,ще не робив,але слєсарскі справи різні вмію змайструвати для себеа, думаю, шось получиться, мені не на виставку,шоб робочий був ножик,але заодно якби хтось мав штопор і готове лезо,то просто б переставив і дальше в роботі.)
     
    Odezza подобається це.
  17. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    Так, думаю якщо вже будете переробляти, то однозначно треба штопор ставити.