Що трапляєтся з лотом після закінчення дати лоту

Тема у розділі 'Питання по роботі аукціону REIBERT', створена користувачем Євген66424555, 26 лют 2026.

  1. Євген66424555

    Євген66424555 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    м.Миколаїв
    Лише у вівторок зарєєструвався тут чисто гвинтівку продати бо знайомі цей аук порекомендували, але користуюсь цим ауком я перший раз тому не знаю що тут да як, тому ось питання: на лоті є ставка у 1250 грн та дата закінчення лоту 27.02.26 о десятій вечора, а що після закінчення? мене просто зв'яже з покупцем чи як?
     
    ТарасМ подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Транспортировочный колпак на миномёт БМ-41. Коп в очень бодром сохране.
      650 грн.
    2. Детали затвора.Копано давно. 20-мм FlaK-30 — базовая модель, буксируемая зенитная пушка на колёсном...
      850 грн.
    3. Для оформления композиций, экспонатов или эксперементов
      100 грн.
    4. https://reibert.info/threads/ruchka-s-krutilki-pushki.1501784/#post-16327169 На фото
      200 грн.
    5. Коп шрапнели по лесам . Переплавлено - очищено . Вес лота = 1 кг 100 грамм . Лично сам хорошо упаков...
      120 грн.
  3. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1366
    Лоти
      на продажу:
    94
      продані:
    2.575
    Повідомлення:
    3.304
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Після закінчення аукціону Вам прийде повідомлення про продажу.
    А покупцю також прийде повідомлення про покупку і № рахунку який Ви вказали при реєстрації.
    Після оплати він повідомить на сайт і Вам автоматично прийдуть його дані для відправки.
    Звязуватись з покупцем НЕ обовязкво.
     
    Євген66424555 та Alex Richter подобається це.
  4. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.636
    Адреса:
    Украї́на
    Но с Вашим рейтингом,а точнее его отсутствием,Вам придется отправить лот наложенным платежем,согласно условий выбранной почтовой кампании.
    Чтобы Вы не потеряли деньги и лот забрали воспользуйтесь пунктом 8.8 правил аукциона
     
    Євген66424555 та ТарасМ подобається це.
  5. Євген66424555

    Євген66424555 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    м.Миколаїв
    у тому то й прикол що в мене у доствці є тіки особова зустріч, я тому й запитав, якщо була б можливість по пошті відправити то було б легше
     
  6. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1366
    Лоти
      на продажу:
    94
      продані:
    2.575
    Повідомлення:
    3.304
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Потрібно було про ПРИКОЛ писати в першому пості.
    Звязуйтесь з покупцем і домовляйтеся про купівлю-продаж.
    Або відкривайте "диспут" (на сторінці проданого лота).
    Наступного разу не спішіть з виставленням.