Коробку для набоїв 17 hmr

Тема у розділі 'Релоадінг', створена користувачем smtar, 18 лют 2026.

  1. Продавец smtar

    smtar Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    788
    Адреса:
    Львів Україна
    На 120 набоїв, 3д друк,350грн
     

    Images:

    IMG_0455.jpeg
    IMG_0454.jpeg
    casperovi4 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 1000 шт.)
      Гільзи 5,45х39. Не стріляна. Капсуль - цілий.
      10 грн.
    2. Юзались мало , десь 250 набоїв, продаються бо вже не потрібні, немає зброї
      2250 грн.
    3. До Вашої уваги Тонер Flak 37mm.Один з нечастих гостей. Вага 195г.
      1270 грн.
    4. Тонер с 76.2 мм выстрелов.
      1000 грн.
    5. (в наявності 2 шт.)
      Кінетичний молоток - девайс призначений для вилучення кулі з гільзи методом її приміщення в молоток...
      780 грн.
  3. von Dorn

    von Dorn Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    646
    Вітаю. Нова?
     
  4. Продавец smtar

    smtar Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    788
    Адреса:
    Львів Україна
    Так
     
    von Dorn подобається це.
  5. Prado

    Prado Oberst

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    3.622
    Адреса:
    Украина
    А на 308 часом нема?
     
    Лорд Грегори, gheka та MEZZ@ подобається це.
  6. Продавец smtar

    smtar Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    788
    Адреса:
    Львів Україна
    Будуть. Але під замовлення не роблю бо бракує часу, як надрукую виставлю на продаж, повідомлю вас в особисті
     
    Prado подобається це.
  7. Prado

    Prado Oberst

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    3.622
    Адреса:
    Украина
    Дякую.
     
    Лорд Грегори та gheka подобається це.