Трофей підскажіть що це?(2)

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Gaaga23, 4 лют 2026.

  1. Gaaga23

    Gaaga23 Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Хмельницький
    Доброго дня підскажіть що це і для чого? дякую
     

    Images:

    IMG-20260204-WA0006.jpg
    IMG-20260204-WA0004.jpg
    IMG-20260204-WA0005.jpg
    IMG-20260204-WA0001.jpg
    IMG-20260204-WA0003.jpg
    IMG-20260204-WA0002.jpg
    IMG-20260204-WA0000.jpg
    Останнє редагування модератором: 5 лют 2026
    Bangalor, zubrik та Tartar подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Штик-ніж зразка 1896 до гвинтівки системи Маузера. Крім гвинтівки системи Маузера зразка 1896, штик...
      2167 грн.
    2. Штык бучер 1917 , кнопка рабочая
      8300 грн.
    3. Стан та комплектація на фото. Припущу, що це чехословацький Vz23, зразка 1923 року. Якщо помиляюсь,...
      1350 грн.
    4. Бебут 1916 року, в гарному стані ,зважаючи на свій вік, додаткові фото за бажанням
      13500 грн.
    5. Тесак РИА пехотный, солдатский, образца 1848 года. ------- Из личной коллекции. В отличном родном со...
      56500 грн.
  3. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.089
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    Зіп до радіостанції. Так гугль каже.
     
    Bangalor, SergZSK, duke6kirill та 7 іншим подобається це.
  4. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.339
    Адреса:
    Слобожанщина
    Так там написано, до радіостанцій Р-173.
     
    SergZSK, duke6kirill, Featron та 7 іншим подобається це.
  5. Tactii

    Tactii Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    15
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    38
    Повідомлення:
    123
    Адреса:
    Київ
    Коробка з кабелем від р-173 зіпа. А інше виглядає як набір для чистки зброї взагалі :)
     
    Rudolf Ribbentrop, duke6kirill, Instructor - Sun та 2 іншим подобається це.
  6. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.339
    Адреса:
    Слобожанщина
    Там дві штуки схожі на шомпол для чистки ПМ, но то далеко не вони.
     
    turist1967 подобається це.
  7. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.435
    Адреса:
    Україна
    Доброго!
    Комплектний ЗІП до Р-173 виглядає ось так всередині :).
    zip-r173.jpg
    5037957200_3.jpg 5037957200_1.jpg 5037957200_0.jpg
    У ТСа мікс з частини ЗІП радіостанції, ЗІП 12,7-мм кулемета Корд і, можливо, ще чогось, що орк сам додав:) (оті Г-подібні шестигранні ключики:), бо по ним не впевнений, що вони є в ЗІПі кулемета).
    Від радіостанції там бачу гвинт, аварійну антену і можливо викрутку (в 90-ті і на початку 2000-х після капремонту іноді ложили не штатну, а яка була на той момент на заводі :)). Решта (виколотки і т.д) від кулемета.
    https://reibert.info/lots/zip-pulemjota-12-7-mm-6p60-kord.854406/
    IMG_20220411_161105.jpg
    З повагою,
     
    Останнє редагування: 4 лют 2026
    Provada81, Featron, FoxMulder та 6 іншим подобається це.
  8. Gaaga23

    Gaaga23 Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Хмельницький
    Дякую
     
    Bangalor подобається це.