Грабендольх

Тема у розділі 'Німеччина', створена користувачем verhne, 3 січ 2026.

  1. verhne

    verhne Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    313
    Повідомлення:
    697
    Адреса:
    Украина
    Надо обговорить
     

    Images:

    20260103_122133.jpg
    20260103_122142.jpg
    20260103_122119.jpg
    20260103_122125.jpg
    20260103_122116.jpg
    20260103_122109.jpg
    Tartar подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 4 шт.)
      идеальное состояние
      400 грн.
    2. (в наявності 9 шт.)
      Ммг набоя 20*139 мм підкаліберні бронебійні ( бмп мардер)
      300 грн.
    3. Нові,розмір 25-27 см.,на ногу до 43 розміру,демісезонні,склад на фото
      280 грн.
    4. Трофейная форма орка С времен оккупации Изюма 2022г. Пролежала ±1.5года на брошенных позициях. Пости...
      800 грн.
    5. !!! Ремень в состав лота НЕ входит и представлен только для демонстрации !!! Состояние ..............
      1100 грн.
  3. Koloben

    Koloben Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.277
    Адреса:
    Германия
    А что тут "обговаривать"? Подвес из "свинячей" кожи.Или насечки в другую сторону.ИМХО
     
    Kollekzioner, Bangalor, Гарик Юрьевичь та 5 іншим подобається це.
  4. mvn33

    mvn33 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    -1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    0
    Повідомлення:
    581
    Адреса:
    Украина
    Вже ценнік 8000)то предмет орігінал чі копія?
     
  5. tarnopol

    tarnopol Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    259
    Адреса:
    галичина
    На мою скромну думку копія
     
    Волочай, lykash та Яша Фітьковський подобається це.
  6. AndyB

    AndyB Leutnant

    Повідомлення:
    2.855
    Адреса:
    Словакиа
    Na germanskich forumach etot noz opredelen kak original, sto reparatura to podves zdes. Zdelan v rajone Solingena.
     
    Буркут та verhne подобається це.
  7. bomber 45

    bomber 45 Leutnant

    Повідомлення:
    2.004
    Адреса:
    ...
    Я ещё 14 января писал в вотсаппе одному из участников обсуждения здесь, что нож оригинальный.;)
    Квалификация обсуждающих имеет место желать лучшего.

    40.jpg
     
    verhne подобається це.
  8. Жыве Украiна

    Жыве Украiна Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    626
    Адреса:
    Беларусь
    Нож безвопросный,ножны неродные,плохой закос.