Кришка рами Наган, які роки

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем БукинГена, 3 лют 2026.

  1. БукинГена

    БукинГена Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    2741
    Лоти
      на продажу:
    296
      продані:
    6.572
    Повідомлення:
    3.169
    Адреса:
    Где то за городом...
    Доброго дня, шановні камради; потрапила до рук така кришка, допоможіть з роками, писати до 17 року не треба ; дякую за увагу до теми.
     

    Images:

    IMG_8415.jpeg
    IMG_8416.jpeg
    IMG_8417.jpeg
    Криос подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Черпак РККА на 1945 рік, клеймо “Артель 9 мая” ДН-СК, 2 зірки. Довжина 31 см, діаметр ковша 9 см, ма...
      450 грн.
    2. Тарелка настенная, "Победа над нацизмом". 1945 год. ------------ На тарелке надпись «Herri...
      1500 грн.
    3. Предлагается кувшин под реставрацию.Есть клеймо
      850 грн.
    4. До Вашої уваги Тарілка під другі страви, зі столовой для составу бійців Wehrmacht. Тавро підглазурне...
      1450 грн.
    5. Знайдено у землі.Мито водою,не чистився.Послуги банку за рахунок покупця.
      350 грн.
  3. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    56
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.232
    Адреса:
    OSTWALL
    Доброго! У меня такая же и тоже без года, но номер поменьше
     

    Images:

    20260203_123445.jpg
    20260203_123435.jpg
    20260203_123428.jpg
    Криос подобається це.
  4. БукинГена

    БукинГена Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    2741
    Лоти
      на продажу:
    296
      продані:
    6.572
    Повідомлення:
    3.169
    Адреса:
    Где то за городом...
    Я бачив таку кришку геть чисту, без клейма, але з номером позаду
     
    Штурм подобається це.
  5. swat12

    swat12 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.255
    Адреса:
    Украина
    Ну, а можно хотя бы написать, что с 12го до 17го?
     
    valerka, Кіла2013 та Bangalor подобається це.
  6. БукинГена

    БукинГена Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    2741
    Лоти
      на продажу:
    296
      продані:
    6.572
    Повідомлення:
    3.169
    Адреса:
    Где то за городом...
    так, мені бачиться цифра 2, фото не передає, дякую
     
    swat12 подобається це.
  7. Iwans

    Iwans Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    337
    У Вас крышка на Наган выпущена заводом в эпоху патриотического угара Первой мировой, мне видится 1917 год
     
    Криос та БукинГена подобається це.
  8. БукинГена

    БукинГена Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    2741
    Лоти
      на продажу:
    296
      продані:
    6.572
    Повідомлення:
    3.169
    Адреса:
    Где то за городом...
    дякую, курки там не повинно бути?
     
  9. swat12

    swat12 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.255
    Адреса:
    Украина
    Если приёмка, то она с правой стороны нагана
     
    Криос, БукинГена та FoxMulder подобається це.
  10. Vladimir N.

    Vladimir N. Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.870
    Адреса:
    Украина
    Так, слова "Петра великого" на клеймі стали додавати з початком Першої світової війни.
     
    БукинГена подобається це.
  11. Kurzendaf

    Kurzendaf Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Украина
    Доброго!
    На раме, при снятой крышке должно быть клеймение последней цифры года выпуска.
    Это цифра в кружке, наверху рамы. Позже ставили просто цифру.
    Если цифра в кружке 4, значит 1914 год. и т.п.
     
    Криос та БукинГена подобається це.